Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok érdemes közeledn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok érdemes közelednem felé?

Figyelt kérdés

sziasztok kérek mindenkit,hogy őszinte válaszokat adjatok,ha lehet ilyet kérni:) ne az alapján írjatok,hogy mit gondoltok rólam vagy az illető lányról,köszönöm:)


nah szóval volt egy lány az életemben pár hónapig jártam,ő túlságosan ragaszkodó típus volt,mindig talizni akart velem naponta többször is,ez önmagában nem gond,csak abban az időben 2-3 évvel ezelőtt a haverjaimmal voltam mindig buliztam ezerrel,és őt elhanyagoltam sajnos:( én arra kértem őt,hogy szüneteljünk,de ő ezt nagyon rosszul reagálta le és sírni kezdett és szakított velem,pedig csak időt kértem tőle:(

Azóta volt 2 bnőm,de rájöttem,hogy érzelmileg még senkit nem szerettem így,egyik lánynál sem éreztem azt a fajta törődést amit nála,többször találkoztunk buliban mindig köszönünk 1másnak és nézzük 1mást hosszasan szomorú látom rajta,és én is az vagyok,de amint közeledek hozzá sms-ben vagy beszélgetni kezdek vele ő azonnal menekül,azt mondja túl tette magát rajtam és én is lépjek túl ezen,de buliban folyton néz egyszer amikor diszkóban voltam ő is ott volt,én felmentem a felső szintre táncolni,hogy ne zavarjam,de ő feljött utánam látszólag úgy mintha csak táncolni de ez nem hiszem,hogy véletlen:) a napokban megcsörgettem rejtett számmal,és láss csodát vissza csörgetett egy rejtett szám ezért gondolom azt,hogy van még esélyem,ti mit gondoltok?


2010. máj. 28. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
ugy látom,hogy van esélyed,viszont nagyon megbántottad,ezért lehet óvatos.bizonyísd be neki,hogy tényleg őt szereted.
2010. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is van esélyed nála :) Mivel szakítottatok, visszahúzódóbb, óvatosabb lett, mert nem akar újból csalódni!! Próbálj óvatosan közelíteni felé, bizonyítsd be neki, h szereted még mindig!!!

Sok sikert kívánok!! :)

20/L

2010. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem,az még hozzá tartozik,hogy nincs barátja,de csomószor látom,hogy velük táncol,ő nem olyan lány mielőtt azt hinnétek,tök aranyos kedves lány nem az a pláza cica,sajnos egyszer nem bírtam ki és odamentem hozzá amikor táncolt valakivel és csúny dolgokat mondtam neki azt mondtam,hogy te egy hazug ember vagy:((( ő másnap írt sms-t hogy nagyon megbántottam pedig csak a barátaival érezte jól magát.
2010. máj. 28. 20:46
 4/9 A kérdező kommentje:
ez tavaly nyáron történt,szinte mindig talizunk bulikban kis város:) mit tegyek szerintetek? hónapok óta nem hallottunk 1másról(iwiw nézésen kívül) nem mehetek oda hozzá csak úgy:( általában részeg vagyok olyankor és legszívesebben megölelném megcsókolnám őt,józanul visszahúzódóbb vagyok.
2010. máj. 28. 20:49
 5/9 A kérdező kommentje:
úgy értem,hogy részegen őszintébb vagyok másokkal nem pedig úgy,hogy balhézok vagy ilyesmi.
2010. máj. 28. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem mondd el neki, hogy mit érzel, gondolsz!!! Biztos, hogy nem közömbös irántad!Bizonyítsd be neki hogy kell neked, és nem úgy mint régen!

Sok sikert

2010. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

menj oda hozzá

szerintem még örülne is és mit nem adna érted:)

ez lástszik azok alapján amit írtál

én is mondtam már pasinak h tul vook rajtad

amikor rohadtul nem volt igy, csak megbántott

2010. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

majd ird meg halakult!!!

2010. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok mivel jön a nyár nem sokára jönnek a bulik is,és bár nem egy városban lakunk,de nyáron mindig itt bulizik pár kilométer köztünk a különbség de ő náluk nincsenek bulik mert ő községben lakik én meg város aztán ezért jön mindig,arra gondoltam igazából,hogy nem megyek oda hozzá hanem elmegyek mellette köszönök neki rá mosolygok megkérdezem tőle hogy van és megyek tovább.
2010. máj. 29. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!