Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tetszik egy srác sem? A volt barátom helyes, tökéletes "alul-felül"

Figyelt kérdés

és hogyhogy nincs mégegy ilyen srác?

vénlányként fogok meghalni?(30L)


2010. máj. 26. 15:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

már jártam olyan sráccal, ki nem tetszik

1 év múlva sem szerettem meg így szakítottam

többet nem akarok ebbe a helyzetbe kerülni

a volt párom tulajdonképpen még a párom, és akkor akarok szakítani, amikor találok mást(mert ő is akkor dobna ki - nyitott kapcs)

és nézem a társkeresőket, meg az iwiw alkalmazást és nincs olyan, akinek normális a feje és a teste is egyszerre

csak vagy ez, vagy az

és már kezdek félni magamtól, hogy lehet nem vagyok normális

2010. máj. 26. 15:37
 12/14 anonim ***** válasza:
"normális a feje meg a teste is" ... sok az elvárás szerintem, csak külsőre mész?
2010. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
aki nem tetszik abba tényleg nem tudok szerelmes lenni, tehát ha még a szextől is megijednék vele
2010. máj. 26. 16:01
 14/14 anonim ***** válasza:
Társkeresőt nem csodálom... fogadjunk, hogy legalább 50%-al jobb az összes GYK átlaghelyessége, mint egy randihely nevű szánalomnak. Egyszer benéztem, milyen szerű velem egykorú lányok vannak fönnt, rengetegen fenn vannak, ezért gondoltam valamelyik csak jó lesz, de a 32. oldalnál, mikor MINDEN EGYES, KIVÉTEL NÉLKÜL ilyen retardált gyökér kinézetű 0iq-s "csaj" volt, feladtam.. magáért beszél, legalább utána lehet nézni, kit ne.. feketelista :D
2010. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!