Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Meggondolatlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meggondolatlanul szakítottam, de még szeretem, ő már nem.

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Egy hete szakítottam a barátnőmmel 6 hónap után, de én nagyon szeretem. Azóta koslatok utána, minden nap több smst írok, msnen is beszélünk, de ő már nem akarja újrakezdeni. Én nagyon szeretem és nem tudom őt elfelejteni...Mit tegyek? Segítsetek légyszi, mert ez így nagyon rossz :(
2008. okt. 20. 07:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%

"Igazam van igen de mégis 67% .."


te így gondolod. más meg úgy gondolja, hogy nem. nem érdemes ilyenen izgatni magad.

2008. okt. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%

Ha újra összejöttök, ha nem, akkor is meg fogod tanulni, hogy többet ne szakits senkivel meggondolatlanul, ezek után ezerszer megrágod a döntést egy ilyen helyzetben, viszont én szurkolok neked, hogy megint összejöjjetek, mert ezek után, ha rajtad múlik sokkal harmonikusabb lesz a kapcsolatotok. Szerintem ird meg neki, hogy miért tetted, hogy szakitottál, megbántad, és hogy te ennek ellenére őszintén szereted. Ne könyörögj neki a levélben, hogy menjen vissza hozzád. Ezután pár napig bird ki, hogy ne keresd, hagyj neki gondolkozási időt.

Különben én voltam az első, aki olyan sokat kérdezett, de mindezt azért tettem, hogy világosabban lehessen látni a történetet, igy könnyebb segiteni, csak akik lepontozták, azok ezt nem tudják felfogni, ezt is pontozzátok le nyugodtan.

2008. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert nyomorékok vagytok és az idióta tanácsaitok a jó sztetek... lehet lepontozni.
2008. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!