Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszerettem a páromból és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem a páromból és elhagytam a főnököm kedvéért. Most nem kellek neki? 20/L

Figyelt kérdés

A főnököm 30 éves felnőtt férfi. Gyakran mondta, hogy ez a fiú nem hozzám való, túl fiatal, semmit sem tesz értem semmit sem ad nekem. Az én történeteim alapján.

Már egy ideje nem szerettem a barátom és csak tanácsot vártam a főnökömtől, aki mindig úgy láttam, hogy őszinte volt velem és a saját tapasztalatait is megosztotta. Ő szakítani akar a barátnőjével én viszont együtt akartam maradni a barátommal, de olyan csalódott és boldogtalan voltam folyton, hogy mindenre rányomta a bélyegét. A családi beszélgetések során is feljött, hogy ne csináljam ezt tovább.

A volt barátommal sokat beszéltem erről, amikor érezte hogy gond van, akkor mindig tett értem, amúgy sajnos nem. Tehát se randi, se egy kis odafigyelés, érintések, semmi. Azután tett csak miután elmondtam neki hogy nekem nem jó ez így (ötvenedszerre) de én már szakítani szeretnék akkor viszont a csillagokat is az égről.

Közben én beleszerettem a mostani főnökömbe akitől mindent megkaptam érzelmi szinten ami egy ilyen lépéshez kell. De.

Ennek már több hete, a főnököm még nem tudja hogy szakítottunk, ennek ellenére kerül, alig áll velem szóba. Azt mondta elvetette a súlykot és túl messzire ment, mióta a főnököm lett ezt már nem teheti. (csak beszélgettünk! Se szeretlek semmi sem volt. Egy hónapja kapta ezt az állást és lett a főnököm előtte kollégám volt. )

Én ezt megalázónak érzem, azóta nem keresem a társaságát, ő viszont nagyon sokat bunkózik velem, beszólt sokszor kollégák előtt is. Eközben meg hív futni és hazakísér ami egyébként az ellenkező irányban van mint amerre ő lakik...

Én nemrég léptem, leültem vele és megértem hogy ne bunkózzon. Azóta viszonylag normális, napi egyszer jön hozzám és kérdez valamit, hogy hogy vagyok stb. Ezeket úgy figyelmen kívül hagyom pedig régen kerestem sokat. Még amikor ő nem keresett már akkor is.

Úgy érzem játszik velem. Jó volt neki hogy egy fiatal lányt szédít, minden nap írt messengeren és vegigbeszéltük a napot. Szépnek és okosnak hívott, kedveskedett és ajándékokat hozott nekem.

Ja és nem régóta a főnököm, mielőtt az lett csak kollégák voltunk. Akkor volt velem ilyen kedves és addig udvarolt. Sokszor hozzám ért és tényleg minden nap keresett és velem akart lenni.


A barátom már nem szeretem. Bármekkorát csalódtam ő már nem hiányzik, ennek ellenére árverve érzem most magam. A főnököm meg újra kavar az exével.


Egy boldog kedves életvidám lány voltam, de egyszerűen most nem tudok boldog lenni. Így elcsábítani sem tudom.

De ha tudnám lenne egyáltalán értelme? Tényleg szórakozik?


2017. aug. 22. 12:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
100% százalékban egyet értek a 2-es válaszolóval. Ez instant karma.
2017. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"A főnököm 30 éves felnőtt férfi."


Te meg egy 20 éves kislány vagy,mit képzeltél?

2017. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szívás, hagyd a fenébe mindkettőt, ne fuss olyan vonat után, ami elment.


A főnököd vszeg csak meghúzott volna párszor és ennyi.


Fel a fejjel és itt az ideje új fejezetet nyitni, ezt ne bolygasd.

2017. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Elengedem, lesz rá három hetem. :)


Aki azt írta karma, miért gondolja így? Én úgy érzem becsületesen jártam el.

2017. aug. 22. 17:06
 15/23 anonim ***** válasza:
16%

"Szerencsére sosem jutott eszembe megcsalni a volt barátom."


Hát ja. Megcsalni (talán) tényleg nem. Csak épp eldobni, mint a használt zsepit, oszt beugrani a főnöki ágyba. Arra viszont neki már megvan a megfelelő embere.

2017. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

A barátomnak semmit sem értem. Sosem vitt randizni, sosem figyelt oda rám. Egész nap, szinte mániákusan játszott a telefonján, vagy a laptopján (ha családi ebéd volt, ha mozi, akkor is nyomkodta megállás nélkül).

Én szervezkedtem, terveztem mindig, fizettem mindent, intéztem neki az egész életét a napi cigitől kezdve az egyetemi füzetekig. Ő nekem soha semmit nem tett, de ha el akartam hagyni, fogadkozott és könyörgött, hogy jobb lesz. Egy hétig utána jobb is volt. De maximum akkor randiztunk, csak ha szorult a hurok. Megbeszélni semmit sem lehetett, pedig türelmes voltam vele mindig is.


Ezért telt be a pohár. A főnököm ettől függetlenül alakult ki bennem, csak felnyitotta a szemem.

Én voltam a hülye kis fruska, hogy belehabarodtam...


Csak azt mondjátok meg, akkor miért akart velem futni, miért érintett meg olyan sokszor, miért akart minden nap velem ebédelni? Miért? Minden nap írt, szinte be sem kapcsoltam a telefonom, de már láttam az üzit, hogy "ugye, ma is együtt ebédelünk?"


Ahogy a főnököm lett, mintha elvágták volna a fonalat. Utána csak én kerestem, egyszer-kétszer még ő is, volt, hogy újra olyan volt velem, mint régen.

Tényleg ennyi?

2017. aug. 22. 20:38
 17/23 anonim ***** válasza:

#16: A párkapcsolatod tényleg rettenetes volt,de a főnököd tudod mit akart?

Puncit. Nem a szép szíved és lelked. Tudod mennyit tudnak a férfiak udvarolni szexért? Akár ennél is többet. Te 20 évesen egy 30 éves férfinak nem nagyon tudtál volna többet nyújtani és ezt ő is tudja.

2017. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Még hozzá tenném,hogy akármennyire is viselkedett a már exed pötsként, akkor sem normális a magánéleted egy majdnem idegen emberrel kibeszélni. Ez már már bunkóság és egy komoly kapcsolatban is elgondolkodtam volna a szakitáson,ha a barátnőm ilyet tesz.
2017. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Valakivel csak beszélhet róla, ha a pasijával nem lehet , mert egy gyökér. Ejtsd mindkettőt és majd jön egy normális. Ne pazarold rájuk a fiatalságod.
2017. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 : Igen, beszélhet. Erre valóak a család, a barátok és egyéb hozzánk közel álló emberek, de ott is csak mértékkel, mert az ilyen dolgokat nem kell kiteregetni. Nem is értem, hogy a lány minek keresett megerősítést, olyannyira egyértelmű, hogy ennek a kapcsolatnak nem volt értelme.
2017. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!