Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta van egy szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta van egy szexuális kapcsolatom, csak az a bajom, hogy a hol kérdését mindig én oldom meg. És ez így megy már 2 éve. Őt nem érdekli a dolog, ha én nem bíztosítok helyet akkor akár hónapok is telhetnek el nem találkozunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Cseréld le...én megoldom a helyet időt,és a kedvet hozzá :)) komolyabban kicsit,nem igazán érdekli a dolog már,és a kisujját sem akarja mozdítani.Megérdemli?
2008. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerinted mellette kell ilyen helyzetben maradnod? Gondold végig, biztosan találsz egy olyan fiút aki szeretni fog és bárhol bármikor rá(d) fog érni!

De te tudod, ha neked ez így megéri...

2008. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen én is gondolkodtam, hogy lecseréljem,de annyira tetszik és ragaszkodom hozzá.Fáj hogy még eszébe se jut, hogy ő is tegyen érte valamit.Meg szeretném neki mondani, hogy csak úgy folytatom tovább ha ő oldja meg a hol kérdést.Hogyan csináljam hogy ne sértsem meg?
2008. okt. 19. 18:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak jelentsd ki,hogy nem tudod megoldani mostanában a helyet,valamiért,találj ki valamit.Ezen nincs min megsértődnie.Próbáljon ő is keresni valamit,és te is azon leszel.Persze várd ki amig ő talál.Szerintem nem kellene már vele foglalkoznod.Gyengédséget,szenvedélyt találsz másban is,csak keresned kell.
2008. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a legfurcsább az egészben hogy soha sem ő oldotta meg a helyzetet hanem én.Bosszankodtam is hogy ilyen a világon nincs!Ez nem pasi!Vagy mi.:(
2008. okt. 19. 18:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne cseréld le, csak hanyagold! Keress mást, bulizz, járj el szórakozni, éld az életed! Ha gondolod írj privátban, hogy merre laksz és ha gondolod beszélgethetünk is! Úgy érzem segítségre szorulsz! De nem CSAK úgy!
2008. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Így szokott kezdődni. :)) Aztán meg bepróbálkozunk.NEm szorul segítségre,ha szex kell akkor az nagyon kell.Én emailben is elbeszélgetnék veled.

Nagyon össze kell szedned magad.Ez a férfi már annyira nem képes,hogy a punciért egy helyet keressen.Gyönyörű...az ilyen nem férfi.

2008. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Valóban nem képes rá,és még meg sem említette hogy szerez helyet.Vannak még érdekes dolgok tudnék mit mesélni, mert ez csak a jéghegy csúcsa!
2008. okt. 19. 19:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne tartsd vissza....
2008. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Annyira megalázó,a pasi velem szemben.És én meg szenvedek mint egy idióta!!!Nem vagyok szerelmes de érzelmileg kikészít!Mert nagyon kedvelem.Annyira reménytelen sokszor hogy találkozzunk peig én annyira vágyom rá és valahol úgy érzem ő is rám.De állandó idesség vesz hatalmába ha arról van szó hogy találkozzunk.Még a bátyámhoz is járunk sűrűn mert ő rendes nagyon és adott kulcsot.Persze volt olyan hogy otthon volt, de lett volna külön szoba meg minden nem zavartuk volna egymást.Szóltam, hogy otthon van.Erre ő hogy akkor nem lesz jó.Elkeseredett vagyok nagyon.Valóban ha nincsen otthon jobb, de azért bassza meg van külön szoba!!!!
2008. okt. 19. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!