Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randizok egy lánnyal már 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy lánnyal már 3 hete, a 2. hét után mondta meg hogy a volt pasijánál szokott még aludni. Mióta a srác tud rólunk, féltékenykedik, csaj viszont azt mondja, már lezárta. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne randizz vele többet. Milyen már, hogy a volt pasijánál alszik? Lehet majd megkérne téged is amikor már együtt vagytok, hogy hagy aludjon ott, légyszíííí

Vagy beszéld meg vele..

2010. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tekintsd alapértelmezettnek a lány verzióját, miszerint ez egy lezárt dolog, hisz ő áll hozzád közelebb. Ebből kiindulva kérdezd meg tőle, hogy szerinte miért féltékenykedik a srác, ha már vége van. Biztos azért, mert az érzelmei ettől még nem múltak el (a volpasinak), szóval vesd fel a lánynak, hogy ha esetleg megpróbálna a csávóval beszélni, hogy ne szekáljon titeket ezzel, próbálja meg magában rendezni a dolgot, mert ezzel a viselkedéssel mindenkinek árt, magát is beleértve, visszakapni úgysem fogja. Meg esetleg ha nem aludna folyton nála, lehet, hogy könnyebben elfelejtené a srác..

Ha véletlenül a csajod nem mondott igazat, vagyis még nincs teljesen vége, az úgyis kiderül. Lényeg, hogy te legyél egyenes és őszinte, és ezt várd el tőlük is.

2010. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak:

Mivel 5 éve együtt vannak,illetve a lány munkahelye megköveteli hogy ott aludjon a srácnál,így nem zavar a dolog,inkább az a kellemetlen,hogy többször találkoztam a lánnyal,a mi városunkban,és megjegyezte hogy a srác bent van a városban,és nem szeretné hogy találkoznánk,hogy ne legyen balhé....Tehát nem tehetek mást,türelmesnek kell lennem..Úgy érzem..Kezd kialakulni a lány iránt a szívemben érzés,de rajta azt érzem,hogy távolságtartó még mindig.Kérdés: Szerinted mi az ideális idő amíg türelemmel kell elnéznem a helyzetet?

2010. máj. 23. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem, ezzel várni se kéne. Ehhez nem kell türelem, mert ez nevetséges. Honnan tudod, hogy csak alszik ott és mindent betart, ugyanis lehet hogy úgy megy oda, aludni, de azért nem olyan egyszerűen alakulnak a dolgok. Ez messziről sem normális helyzet, az meg, hogy a régebbi nem tud rólatok.. szerintem tedd választás elé, mondd hogy inkább te nem szeretnéd vele látni, és ne fordítva. mert ez így is kéne legyen.
2010. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

5 éves kapcsolatot nem könnyű lezárni, pláne lakásügyileg. És az, hogy ott alszik, nem feltétlen jelenti azt, hogy bele is ül a pélóba.

Ettől függetlenül szerintem nem várakozni kellene, hanem megkérdezni a csajtól, hogy érti, hogy "balhé lenne". Miért lenne balhé? A srác nem tud róla, hogy már nem járnak? Nyilván tud róla, de ezek szerint ettől függetlenül terrorizálja? Ha igen, nehogymár hagyja magát! Ilyen agresszor a srác? Joga van eldönteni a csajnak, kivel jár, ha már nincsenek együtt! Szóval szerintem üljetek le, és szép nyugiban tisztázzátok ezt, és jussatok valamire. Nem kéne, hogy a srác ügyet csináljon abból, hogy a volt csaja kivel jár, még akkor se, ha még szereti, le kell tudni rendeznie magában értelmesen, vagy ahogy akarja, de másoknak ne ártson vele.

2010. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz kirúgod és keresel egy normális lányt.
2010. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!