Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (folyt. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy most vallott nekem szerelmet egy fiú. Igazából jóban vagyunk nagyon, de nem tudom hova tenni:S Nem akarom megbántani. Mert valahol még a volt barátom kell, de készen állok egy új kapcsolatra és el is mondtam neki, hogy ne reménykedjen, ha nem megy akkor nem megy. De Ő abban a hitben él, hogy egyszer úgyis összejövünk. Egyik barátomnak írta msn-en, hogy:"meglapulok egy ideig és a végére már azt sem fogja kibírni, hogy nélkülem menjen wc-re" Most hogy állítsam le az ilyet? Ennyire nem jut el az agyáig, hogy bár készen állok egy új kapcsolatra, de nem Ő kell? 17/l
2010. máj. 23. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szívás...
2010. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a passzív hozzáállás meghozza gyümölcsét, egy idő után úgyis megérti bármennyire is lassú felfogású
2010. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez a srác egy kicsit beképzelt szerintem...valahogy muszáj leállítanod, mert ha valaki mással összejösz, akkor nagyon mérges lesz, mertúgy gondolja, hogy te az övé vagy, csak még idő kell neked. nemtudom hogy kellene beleverned a fejébe, hogy mi a helyzet, de tuti, hogy a finomkodással semmire se mész.
2010. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom.. De akkor a barátságnak is legyen vége? Hiszen, ha felajánlom neki, hogy legyünk haverok akkor is ugyanúgy próbálkozni fog, nem?
2010. máj. 23. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz a legjobb, ha barátilag sem tartod vele a kapcsolatot.
2010. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így ezzel. Mondd meg neki,nagyon szimpatikus,de barátságnál többre ne számítson,keressen egy másik csaj. Te pedig próbált végleg elfelejteni a barátodat,vagyis az exedet.
2010. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!