Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok melyiket választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyiket választanátok? Egy gazdagabb de nem túl vonzó férfit, vagy egy szegényebb de vonzóbbat?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre hogy a nőknek csak a pénz számít, ez kiábrándító. Hol marad az igaz szerelem? 18/F
2010. máj. 23. 13:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az én barátomat sem veti fel a pénz, sokszor én segitem ki ha kell.

Én igy is szeretem.

2010. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
És aki csúnya is meg nem is gazdag? :S
2010. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem olyan párom van, aki gazdag, miután férjhez mentem hozzá én is az lettem. De meg kell mondjam hogy nem izgat... azért szeretem a férjem, mert jóképű, kedves, okos, nem azért mert van pénze! A gazdagságot meg sokszor elfelejtem, úgyhogy...
2010. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Az számít hogy tetszen, és hogy szerelmes legyek belé, és ő is belém.

Ami számomra fontos az az hogy céltudatos legyen, legyenek tervei. Aki jól állásba küzdötte magát, és ezáltal többet keres, az természetesen vonzóbb, mert tudom hogy olyan ember aki tesz is a sikereiért. De azoktól a tipikus "beleszülettem a jóba, és ezt ki is használom a végletekig"pasiktól kiráz a hideg lehetnek akármilyen pénzesek.

Remélem érthető hogy mire gondolok.

2010. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
teljes mértékben
2010. máj. 23. 14:10
 16/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer választottam egy szegényet de jóképűt, aztán kiderült, hogy ő meg a pénzes de csúnya nőt kereste. hol itt az igazság? :)
2010. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
igenis számit a pénz.a szerelem jön megy de a pénz a vagyon megmarad.
2010. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ma 14:05 - az beszo*ta
2010. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Inkább a vonzóbbat választanám :D Egy gazdag és valószínűleg beképzelt pasit kösz nem.
2010. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azt választanám amelyik szeret (ha én mindkettő iránt ugyanúgy érzek, tegyük fel). Nem érdekel a pénze sem a külseje, ha engem megfog a kisugárzásával és ő is szeret engem akkor a többi tökmindegy.
2010. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!