Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a haverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a haverja tetszik nekem?

Figyelt kérdés
van egy pasim akivel nagyon össze szoktunk veszni!és most össze is vesztünk és már ennek 2 hete.és még mindig szeretem de azt mondják a haverjai hogy ő nem szeretett soha sem...és mindig piszkál vagy ha nem piszkál akkor meg ugy tesz mintha ott sem lennék és van egy haverja akivel szintén ugyan abba a suliba járok..és mind a ketten egy osztályba és nekem nagyon bejön a haverja pedig nem akarom hogy bejöjjön én mindig a volt pasimat akarom szeretni..és azt mondta a haverja hogy bejövök neki!!most mi a f***t csináljak??
2008. okt. 18. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha összejönnél a haverjával,a volt pasid és a haverja is joggal hihetnék azt hogy csak az ex bosszantására kavarsz vele.A végén nehogy azt mondják rád hogy egy nagy K,ezt nehéz lenne lemosni rólad.Szerintem próbáld elfelejteni mind2t.A volt pasid elég gyerekesen viselkedik,a haverjai meg szerintem csak húznak téged.
2008. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Tanulj meg helyesen és kultúrált stílusban írni!
2008. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg annyira tetszik a srác és ez kölcsönös, akkor szakíts a pasiddal, ne kínozzátok tovább egymást. Majd ha már lenyugodtak a kedélyek akkor gyere össze a haverjával. Nálam is 2 éve ez volt a helyzet. Én 1 hónapot után jöttem össze a sráccal, nem kell elsietni, mert kapcsolatból kapcsolatba nem jó menekülni, kell néha egy kis szabadság. Másrészről pedig könnyen k-nak nézhetnek (végig járod a barátait és hasonló pletykákra adhat okot).

És egy jó tanács: tanulj meg kultúráltan beszélni és írni, nem sok helyen fogják dícsérni a csúnya beszédet, nem attól leszel nagy lány ha így beszélsz és írsz.

2008. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel az exem haverjával összejövök dologgal vigyázz.Elég szar dolog!igaz elég érdekes hogy a haverja összejönne veled!Nálunk a haver csaja tabu!Igaz az én exem is összejött egy haverral az egész baráti társaság csalódott is a srácba nem kicsit!
2008. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi de evvel nem nyugtattatok meg!!de én mind a kettőt ugyanugy szeretem vagyis a volt pasimat jobban de ő csak jáccott velem..és nem vett komolyan.szoval nem tudom hogy mit csináljak!!
2008. okt. 18. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha el akarsz kerülni minden konfliktust keress egy 3.at!Talán az lenne a legjobb.
2008. okt. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!