Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol szokás lenni többet a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szokás lenni többet a fiú lakásán vagy a lányén? Pl mikor dvd-zünk? Mert solat átmegyek a lányhoz többet vagyunk ott ez normális?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bnőmék szülei nem szeretik, ha náluk vagyunk, mert amit nem látnak, az szerintük nem létezik, de van aki szereti szem előtt tartani a csemetéket.
2008. okt. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Elfogadottabb volt, ha a fiú ment a lányhoz, de a mai világban már nem nagy jelentősége van.
2008. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én többet vagyok a baratomnal, mert az én anyukám fonakol ha itt vagyunk...ez változo, mostmár nincs erre etikett
2008. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ez a szülővel való kapcsolatol függ!Én megyek mindig a barátomhoz,sokal nyugotabb vok ha náluk vagyunk és bármit csinálhatunk anélkül h valaki szolna!Igaz ez azért is van h én mek mert suliba járok ő meg már dolgozik és hvégén is nagyon elfoglalt!Apu egyedül nevel minket a nővérem 19 elköltözöt egy éve a pasijáho és nagyon félt!mindent tudni akar ami velem történik!szeretem aput de picit sok amit csinál!


Szóval az a lényeg hogyha a párod szülei elfogadnak és a tiedek is öt akor tök mindegy hogy hol vagytok a lényeg h együtt vagyto:-)ha szeretsz náluk leni akkor legyél ot de ha ö jobban szeret nálatok lenni és a szülei nem kedvelnek legyetek nálato!

2008. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!