Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi számít párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Pl: egy csaj haveromat (20 éves) amikor megkérdeztem hogy hány barátja volt eddig mondta hogy 5. És amikor elkezdtett mesélni az első fiújáról, akkor nagyjából valami olyasmit mondott hogy: "Oviban ismertem meg. Néha megfogta a kezem, egyébként folyton Batman-nek képzelte magát. Amúgy ez idegesített benne." Ha egy pasi mondana valami hasonlót az első barátnőjéről, akkor minimum kiröhögnénk. Minden nő ezt csinálja, hogy ilyen "kapcsolatokat" egy lapon említ 2-3 évig tartó komoly viszonyokkal? Ilyen alapon én is mondhatnám hogy nekem 13 barátnőm volt eddig. (23/F)
2010. máj. 21. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem említem egy lapon, ez az ovis-általános iskolai szerelem semmit se ér :)
2010. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát... nekem 27 exem van, ebbe olyanok tartoznak akikkel legalább 1 hét folyamatos járást bírtak... (nem msn-es, meg távkapcsolat, hanem napi találkozással)


22/F

2010. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

-bírtak

+bírtam

2010. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jó fej lehet a csaj :)
2010. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez valami utalás lett volna,h semmi közöd nincs hozzá.de jó fej lehet a csajszi.:D

háát őő van akinek az iskolai szerelme sokat jelent.mindenkinél más.

2010. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tőkésréce ***** válasza:
én akkor nevezek egy viszonyt kapcsolatnak, ha már szexi is történik. addig csak járás
2010. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt kérdezeted hány barátja volt? Lehet hogy a barát szót ő abban a jelentésben értelmezte hogy szimpla-barát és nem pasi-barát.
2010. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem haver-barátként, hanem pasi-barátként értelmezte a dolgot. Amúgy ő mindent magától mesélt el nekem az életéről, szóval nem "faggattam", mint egyes válaszolók szerint... 17 évesen veszítette el a szűzességét, tehát szex sem volt azzal a "férfival" (másik válaszra "reagálva" írom ezt).
2010. máj. 23. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!