Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha még nem csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még nem csókolóztunk?

Figyelt kérdés
A barátommal, már majdnem 2 hónapja járok,de még egy szer sem csókolóztunk, pedig mind a ketten nagyon szeretjük egymást...
2008. okt. 17. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez attól is függ hány évesek vagytok...ha 11-12 éves tiniszerelem akkor nincs gond ha 16 körül akkor már furcsa!! Szóval ezt jó lenne tudni!!
2008. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl csókolózzatok.
2008. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer csak menj oda és smacizd le :D
2008. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom se mert megcsókolni 2 hónapig, aztán amikor megtette ellöktem magamtól...1 hónappal később próbálkozott megint, akkor meg nem jött össze mert előtte még sosem csinált ilyet és tényleg rosszul csinálta, vhogy nagyon furán akarta bedugni a nyelvét de mind1:D aztán sikerült megtanítanom, de rájöttünk hogy mi a nyelveset annyira nem is élvezzük, úgyhogy maradtunk a szájrapusziknál:D és kb.az 5. hónapban kezdtünk el rendesen csókolózni, nyelv nélkül, és most minden nagyon jó és nagyon szeretjük egymást 9 hónapja:D Szóval szerintem nagyon félős a barátod is, és ha akarsz finoman utalj rá vmivel, vagy ha bátrabb vagy akkor csókold meg te:P
2008. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha annyira szeretitek egymast egyszeruen mond meg neki h mit szeretnel nem lehet gond belolle... vagy ahogy az egyik elottem szolo mondta csak ugy csokold meg, biztos orulni fog :) hajra
2008. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!