Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajomat elhívta egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajomat elhívta egy pasi egy esküvőre kisérőnek (? )

Figyelt kérdés
A pasi állítólag csak barát neki. Csak szerintem nem teljesen okés ez a szitu?

2017. jún. 29. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

És..? A csajod erre hogy reagált? Te is elmész vele?

Ha szereted a barátnődet, megbízol benne, akkor miért kombinálsz? Adott rá okot? Ha nem bízol benne, akkor miért vagy vele?

2017. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet azok csinálnak akiknek nincs barátnőjük de nem akarnak leégni mindenki előtt. Ezt tudom elképzeli :) a barátnőd biztos olyan haveri kapcsolatban van a sráccal,hogy ő volt az utolsó "mentsbár".
2017. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Hacsak nem rokona, ne az én csajommal akarjon villogni.

30/f

2017. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem találnék ebben semmi rosszat, de ilyen alkalmakon simán azt feltételezi majd a tisztelt rokonság, hogy együtt vannak. Ha elmagyarázzák, hogy nem így van, tízből nyolcan nem hiszik majd el. Ilyen kérdésekben az emberek eléggé egybitesen gondolkodnak, ha meglátnak egy légtérben egy tizennégy és hatvannégy között férfit és nőt, máris elkönyvelik párnak.

Ha nem túl távoli rokonok, akkor esetleg nem gyanúsítják őket, úgyhogy egyetértek az előttem szólóval, rokont kísérjen, mást inkább ne.

2017. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pff szerintem az ilyen nagyon nem normális....

Az sem hogy a csaj igent(?) mondott erre, meg az sem hogy a srác elhívta, mikor tudja hogy van párja.

2017. jún. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 De La Cruse ***** válasza:
Egyáltalán nem okés ez a szitu. Ha a partnered igent mond rá akkor most mondj le róla, ha pedig tőled kér engedélyt akkor ne engedd. Ha felháborodik ezen akkor sem való hozzád. Az lett volna az igazi, ha magától mond nemet.
2017. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!