Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem még? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem még? Van még értelme azt várom, hogy lesz valami kettőn között?

Figyelt kérdés
Van egy srác, randizgatunk. Ma úgy volt, hogy találkozunk. De lemondta mert a haverja elhívta valahova. Szerintem azt jelenti, hogy fontosabb neki a barátja, mint én. Tényleg jól gondolom?
2008. okt. 16. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Rögtön az első randitokat lemondta? Ajaj...ebből nem lesz semmi szerintem! Semmi vagy csak egy nagyon pici esélyét látom hogy Ti valaha össze jösztök! Sajnálom! :(
2008. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az elsőt, a 3.-at :D :S
2008. okt. 16. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy volt valami fontos dolga...

Ha csak ezt tart vissza akkor szerintem még találkozgassa vele... hátha tényleg csak egyedi eset volt

2008. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem venném komolyan a srácot, ha tényleg így van ahogy leírtad...

(Persze ilyenkor jön, hogyha hív, Te rögtön ugrassz - na ezt nem kéne!)

Szerintem...de dönteni neked kell!

2008. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Ha tényleg és komolyan érdekelnéd, nem tenne ilyet. Én nem tennék. Szerintem más sem.
2008. okt. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!