Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet párkapcsolati tanácsokat olvasni?

Figyelt kérdés
rendbe szeretném hozzni a párommal a dolgokat kettőnk közt de kéne egy kis segítség, elsősorban annak a tisztázásához hogy ki miben hibás és hogyan lehet ezt orvosolni
2008. okt. 16. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem itt. írsz egy kérdést és mi válaszolunk! :)
2008. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

www.mesterkurzus.com

vagy

Dr. Csernus Imre - A NŐ (ő egy pszihiáter, és ezt a könyvet írta, amit szerintem nem ártana elolvasnod, sokmindent "másképp" fogsz látni, én elolvastam, hát le se bírtam tenni a könyvet...)

2008. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát végül is írhatok is ide de nem egy egyszerű eset. Állandóan veszekszünk, soha nem jó semmi amit a másik csinál. Ő azt mondja állandóan fáradt, sokszor füllent, nem tudom bízhatok e benne. Szeretném egy kicsit szabadjára engedni (haverozni stb) hátha jobb lesz, mert igazából nem járkál el egyikünk se, de közben félek hogy meg fog csalni, hogy szórni fogja a pénzt ilyesmi. Én viszont sokszor türelmetlen vagyok ezt beismerem. Nehéz igy röviden leírni mert sok probléma van.
2008. okt. 16. 15:42
 4/5 A kérdező kommentje:
keveslem amit velem foglalkozik (mondjuk úgy hogy 2 naponta megkérdezi hogy vagy?), viszont igaz, sokat melózik. Ha ritkán elmegyünk barátokkal csavarogni akkor mindig mindenért rámszól hogy ezt se csináld, azt se. Ha bulizni vagyunk még az se jó neki ha táncolok. Nekem meg nem tetszik ahogy az emberekkel bánik, túl közvetlen így nagyon sok csalódás éri. Velem nincs benne a bohockodásba, mással benne van minden hülyeségbe. Nem is tudom mit irjak még összefoglalva :(
2008. okt. 16. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azzal kéne foglalkozni ki miben a hibás, mert ez úgysem változtat semmin. Szerintem kellene egy őszinte beszélgetés, ahol elmondjátok a másiknak, hogy mi zavar titeket és helyette mit szeretnétek, hogyan viselkedjen a másik. De ehhez kompromisszumokra van szükség! És el kell fogadni azt, hogy a másik soha nem fog úgy viselkedni 100%ig ahogy azt Te akarod.
2008. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!