Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy folytassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy folytassam tovább? Tippeket ötleteket várnék. Sok múlik rajtatok

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is köszön mindenkinek, aki végig olvassa és segít is a probléma megoldásában. Megpróbálom rövidre fogni…

Van egy lány a suliban, akit még múlt évben csak nézegettem, hogy milyen szép meg minden, de sajnos nem mertem oda menni hozzá. Ebben az évben megrendezésre került egy buliszerűség az iskolában ahol ott volt ő is. Lényeg annyi, hogy oda mentem hozzá és elkezdtünk táncolni egész jól elvoltunk egy ideig. Buli végén msn cím csere, aztán haza külön-külön. Igazából egy nagy bökkenő volt a dologban, méghozzá az, hogy a csajnak volt barátja, másik meg az, hogy olyan dolgot kezdtem el érezni iránta, mint másért soha. Ugye egy suliba járunk csak 2 évnyi különbség van köztünk. Most mindenki azt gondolhatja, hogy tök jó akkor lehetett kb. minden nap beszélgetni vele, de NEM. Msn-en alig volt fenn suliba pedig csak a köszönésig jutottunk. Kezdtem ideges lenni meg mindennap ezen járt az agyam, hogy vajon mit tettem, hogy ennyire leszar engem. 4hónap tartott ez az állapot és szinte minden sulis napomat elrontotta, amikor megláttam és köszönés után tovább állt. Később, amikor mindent bevallottam neki h mit érzek iránta, teljesen meglepődött és kérdezte, hogy miért nem szóltam neki erről. Aztán mondtam neki, hogy azért talán mert lesem szar és tovább ál , erre azt mondta hogy a barátja miatt van ez h nem beszélgethetünk mert,hogy ő nagyon féltékeny főleg azóta amióta látott minket táncolni az iskolai bulin. (Látott de nem jött oda, hogy hé haver álljál le mert az én csajom…. ) Ebből is látszik hogy mekkora egy féreg, igaz, hogy 1 szót sem váltottam a gyerekkel de élből utáltam mert, a csajnak már sok fájdalmat okozott neki , mert mesélt erről nekem a csajszi. 1-2 példa: A srác nem engedte el a csajt bulizni meg sehová, így otthon töltötte egyedül kb a szilvesztert, ameddig a srác pedig bulizni volt haverjaival./ A 10hónapos évfordulójukon inkább kiment focizni a haverjaival, mint ,hogy a lánnyal lett volna.) Én már kb. úgy voltam vele, hogy inkább ne legyen az enyém, de szakítsanak. E- kínos beszélgetés után másnap szintén csak köszönés volt vagy az se, és ez végleg kiábrándított belőle. El is érkezett a szakítás ideje de 1hétig tartott a „pihenő” aztán a srác megint vissza könyörögte magát hozzá. Ezt még eljátszották 1-2x és végül most már végleg kidobta. Erről az esetről csak mostanában értesültem tőle, amikor már csak úgy poénból teljesen érzelemmentesen ráírtam. Ezek után megint kezdtem agyalni a dolgokon járt a fejem és végül megint ott tartunk, hogy kezdek belezúgni.

Tegnap érettségi volt és én is érettségiztem, meg láttam a csajszit oda akartam menni, hogy legalább messziről egy sziát oda dobjak erre pont elmentek onnan, mi meg a haverral másik irányba tartottunk, jóó megint idegbajt kaptam h miért csinálja ezt. Aztán még az nap rá írtam és kb. ő vont kérdőre hogy miért nem köszöntem neki, miközben úgy jött le nekem a dolog, hogy szándékos volt az eset. Mindegy megbeszéltük…

Az lenne a kérdésem, hogy-hogy tudnám kideríteni vagy elérni, hogy megkedveljen engem, mert alapjáratba nem vagyunk rosszba, de élőben még csak 5mondatot, ha beszéltünk. Msn-ezés közben említettem, hogy menjünk majd ki biciklizni mert azon a héten tök jó volt az idő, mondta hogy kimehetünk de ő bicikli nélkül , szóval találkozna velem elvileg vagy nem tudom, meg esti beszélgetés közbe írtam neki h milyen jó este vezetni senki sincs az úton stb. és mondja h mehetünk , csak nem ma(23óra körül járt az idő) mert holnap sulija van és dogát ír. Ezeket nem tudom h tényleg komolyan gondolta-e vagy csak úgy poénból, mert nekem nem úgy jött le. Én már minden kis jelnek nagyon tudok örülni, mert eddig nagyon nem voltak pozitív élményeim csajokkal. Ő igazából soha se mondott nekem nemet de igent se, még akkor se amikor bevallottam neki mindent. Ezért él bennem még ez a nagy bizonytalanság, mert ha kimondja, hogy nem szeretne semmit, akkor békén hagyom és nem rágódók végre többet, de így… Mások akik tudnak erről a történetről és én is (sajnos örökös pesszimistaságom miatt) azt mondják, hogy ebből nem lesz semmi, de én végig szeretném csinálni és megpróbálni mindent, úgy, hogy a végén azt mondhassam , hogy mindent megtettem , nem rajtam múlott a dolog.

Légy szíves adjatok ötleteket, vagy segítsetek valahogyan , köszönöm szépen ha idáig elolvastad. =)


2010. máj. 18. 16:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem tök aranyos hogy ilyen hosszan leírtad, én 2 perc alatt elolvastam, nem tudom mi vele a baj. :) látszik hogy tetszik neked. HAJRÁ!!! 16/l
2010. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Valóban igazatok van , köszönök minden segítséget , rendesek vagytok!!
2010. máj. 18. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!