Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a párom névnapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a párom névnapjára?

Figyelt kérdés
fél éve van egy barátom. 21 vagyok ő 23. két három hét és itt lesz a névnapja.Mióta együtt vagyunk,nem volt még alkamunk egymásnak venni ajándékot,mert nem volt olyan "ünnep". Annyi mindene van már. Szereti az ezüstöt,van rajta egy pár,fülbevalón kivül.Mondta egyszer hogy szeretne venni még egy ezüst láncot,egy merci medállal. Kedvence a mercédes jel. Ha ezt megvenném a láncal,meg egy plüsst hozzá,szerintetek mit szólna hozzá? Vagy mit vegyek neki? Fiúk válaszát is várom,ki,minek örülne a legjobban? Köszi előre is.
2008. okt. 15. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleszolni, de szerintem egy 23 esves sracnak ne vegyel plusst. Legalabbis ez az en velemenyem, Te ismered a baratodat. :) habar ha jobban belegondolok, lehet az en baratom sem vagna a fejembe, de csak azert mert tolem kapta.

Mit szolsz egy uveg kulonleges italhoz, plussz a nyaklanc?

Vagy egy meglepetesvacsi plussz nyalkanc?

:) remelem sikerul donteni UDV

2008. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
plüss én se vennék már, bár az elején kaptunk egymástól h azért 1-1 legyen. én barátom forma 1 meg ferrari és schumi mániás ugyh én ferraris törcsit vettem neki. ha találsz vmi jót mercedesszel kapcsolatban az is jo lehet, én a neten találtam a teszveszen.
2008. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hat szerintem a pluss nem a leggjobb otlet.....mert lehet hogy te szeretned azt kapni tolle de szerintem egyetlen fiu sem erost szereti a plussoket....eggyutt lektok???...me ha igen szerintem jonbban orulne egy vacsoranak meg egy doboz durex-nek (+nyaklanc) mind egy plussnek....ez az en velemenyem
2008. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy mit szeret akkor mi a probléma? :) mellesleg nem csak mindig azt lehet venni a párodnak, amit szeretne ő, hanem ha egy picit jobban megismered, beszélgettek dolgokról akkor lehet, hogy egyes vágyait is kutodo elégítni amit nagyon szeretne kipróbálni :D No persze ez csak egy 5let volt...
2008. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nem lakunk együtt. Plüsst azt meg gondolom:)
2008. okt. 15. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!