Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat: ha találkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat: ha találkozunk bunkó, ha távol vagyunk kedves. Miért?

Figyelt kérdés

1,5 éves kapcsolat.

Táv, hétvégente találkozunk.

Amíg nem vagyunk együtt, agyba-főbe dicsér, hiányol, kedveskedik, elmondja, hogy mennyi programot csinálunk.

Amint találozunk, bunkó, beszólogat, és a nincs kedve velem semmihez.

Mondok egy példát: vele voltam, és láttunk egy sorozatból egy részletet. Mondtam, hogy nekem nagyon tetszik, nézzünk bele. Mondta, hogy NEM.

Amikor távol voltunk elkezdtem nézni, agyba-főbe dicsértem a sorozatot, és mondta, hogy oké, ha találkozunk megnézhetjük.

Vagy: A héten megbeszéltük, hogy hétvégén bulizunk.

Eljött a hétvége, és közölte, hogy neki esze ágába sincs bulizni menni velem, mert oda nem járnak párok.

És ez így megy. Megbeszéljük a héten, hogy sütit csinálunk hétvégén, amikor eljön a hétvége nincs kedve.

A héten agyba-főbe dicsér, hogy gyönyörű vagyok, szép vagyok, imád, hiányol, amikor meg eljön a hétvége, nincs kedve semmihez, beszól, hogy mi a bajom, híztam? stb.

Abban biztos vagyok, hogy szeret, mert amint baj van ugrik, meg napi 7x hív ha nem találkozunk, azaz hétköznap.

Megbeszélni nem tudom vele, mert elmondása szerint nem bunkó.


2017. máj. 15. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem édesem, hanem a tulajdonaként kezel, a játékszerének míg ott vagy. Ő a valaki te meg csak az eszköz. De emelett fél hogy elveszít elhagyod ezért ilyen míg távol van. Azok a szépek és jók csak szöveg, nincs sok mögöttük, bárki képes ilyet írni bárkinek. És betegesen fél ettöl, kissé ijesztő ürge lehet. Gondolt át, főleg az az idő számít amikor együtt vagytok, neked ez jó hogy mindig ilyen veled (ne vedd figyelembe ilyenkor a távolsági üziket), hogy ennyire becsül meg vagy tartja fontosnak mit szeretnél. Gondolom eléggé alárendelt jellemed is van az ő basáskodása melett. Nagyon rossz kombináció, ebből késöbbiekben akár az is lehet megüt aztán sírva bocsánatot kér majd megint, de azért szeret. Te meg bemeséled majd magadnak hogy csak nagyon stresszes és rossz időket él meg, míg a végén te kiégsz melette és örökre maga mellé köt. Mond neki hogy változzon, próbáljon meg mert nem lesz jó vége ennek. Vagy is h elhagyod, erre talán kicsit magához tér és emberként bánik majd veled. Ha esetleg nem látnál változást tényleg lépd meg és hagyd ott. Ne veztegesd rá az idődet, mikor akár olyan párt is találhatnál magadnak aki minden szempontból felül mulja őt.
2017. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondok neked egy nagy igazságot, jegyzd meg egy életre. Azf lehet veled megtenni, amt hagysz.ha ezt tűröd akkor ne panaszkodj. Még ha a férjed lenne már 20 éve, se ilyen friss kapcsolat, és így szenvedsz mellette.. minek erőltetni ami nem megy? Egyszer vagy fiatal, vigyázz h mire pazarlod ezeket az éveket
2017. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha neked ez megfelel, nem kell a rinya!


Én ilyen emberrel fél évig nem lennék együtt, mert csak leépít - bár én kapcsolatfüggő sem vagyok, nem úgy, mint sokan az életben... többek között te.

2017. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert BUNKÓÓÓÓ!!!
2017. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!