Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy fiú ugyanúgy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy fiú ugyanúgy szerelmes mint egy lány?

Figyelt kérdés
Inkábbb fiúk válaszait várom, de szívesen veszem nőkét is. Csak írd alá, hogy l/f
2008. okt. 14. 22:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Egyértelműen LEHET!


Lány vagyok, és a legjobb barátaim mind fiúk, akik mindig velem tárgyalják meg a csajos ügyeiket.

Az általános tapasztalat számomra azt mutatja, hogyha a fiú nem egy szoknyapecér, akkor nagy az esély h szerelmes lesz.


A fiúk kevésbé mutatják ki, hogy mit éreznek, talán, mert pont nekik kéne a határozottabbnak lenni.


A lányok pedig gyakran kihasználják a fiúkat. Talán inkább fordítva kéne feltenni ezt a kérdést...

2008. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már olyan szerelmes, hogy verset írtam, de elutasított mégis.
2008. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy lehet. A legjobb barátom férfi,és mindent megoszt velem. Ő nagyon sok mindent megtett a barátnőéért,nagyon szereti,pedig nem az a romantikus típus. A mostani barátnője előtt folyamatosan férrelépett, nem becsült meg senkit, nem szeretett így. az fogta meg a csajban, hogy nem adta magát könnyen.Amúgy az én barátom meg nem hisz a szerelemben, pedig már túlvan a tinédzser koron.. legalábbis azthiszem...Valószínűleg ő nem szerelmes. Vagy csak nemvallja be. Bár inkább a második...
2008. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!