Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok nem értem a viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nem értem a viselkedéseteket. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon jól kijöttünk az utóbbi időben, akármi lehetett volna a dologból. Már egy ideje úgy viselkedett mintha többet szeretett volna barátságnál , reggelenként sms-t írt , hogy ,hogy aludtam és hogy alig várja h. lásson , mindenféle módón becézett és folyton megdícsért, hogy jól nézek ki. Az egyetlen gubanc az volt hogy én nem cigizek. Kezdtem beleélni magam a dologba, és akkor egyszercsak az egész abbamaradt mert találkozott az egyik barátnőmmel akivel tud szívni meg füvezni. Szóval most már vele viselkedik ugyanúgy mint régebben velem . A lány persze meg hozzám jön tanácsot kérni hogy mi legyen mert kezd belezúgni a srácba. Szóval én meg tőletek kérek tanácsot. Lehet csak barátságot akart? De egyértelműen többet mutatott annál , és ha mégis akkor most a barátomtól is azt akar? Vagy többet? És én mit rontottam el ? El kéne kezdenem nekem is füvezni csak azért h. vele lehessek?
2010. máj. 14. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp se változtasd meg magad emiatt az idióta miatt! Nemtől függetlenül az ilyen kis hippik mind idióták! Ezt most bővebben nem fejteném ki, hogy miért gondolom így... Ahhoz nincs elég hely itt.
2010. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az utolsó kérdésedre a válasz határozottan NEM! Ne menj bele semmi hülyeségbe mások miatt! Semmit nem rontottál el! Ha így nem akar barátnőnek, akkor magára vessen! Egy rendes lány vagy és miatta (és úgy egyáltalán senki miatt) ne akarj rossz irányba változni! Mondd meg a barátnődnek, hogy ne tőled kérjen tanácsot hanem oldja meg egyedül, a srácot meg felejtsd el. Ha nála kizáró ok az, hogy valaki nem dohányzik meg nem egy drogos r*banc akkor elmehet a francba, majd találsz sokkal jobbat!
2010. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy butaságot csinálnál ha elkezdenél füvezni akármi v akárki miatt.Gondolod hogy akkor minden szép és jó lenne?Kizárt!!!Sajnálom az olyan lányokat,akik az álompasijuk kedvéért belemennek minden hülyeségbe,hogy ezzel imponáljanak a nagy "Ő"-nek...Legyen benned több tartás és kerüld el messze az ilyen hülye kis p.cs.ket!Szüksége van a sok korodbeli fiúnak a normális lányokra,tartozz ill. maradj ebben a kategóriában! 33F
2010. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szted bárki is ér annyit h miatta változz? Főleg ha rossz irányba kéne változnod érte. Ne mondd nekem h nincs még vagy 100000 srác akivel boldog lehetsz, mert biztos h van. Neki nem kellettél úgy ahogy vagy, és semmi bizonyíték nincs rá h máshogy kelleni fogsz. Na meg szívni haverokkal is tud, veled ne azért legyen h a többi haveron kívül legyen még1 ember akivel elszívhat 1-1 mókás cigit. Azzal te sem mész többre, csak még csalódottabb leszel utána. Szal hagyd a fenébe!


"életművész"

2010. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pffff!Gyorsan szokj rá a cigire...

Jesszusom!Remélem ez nem egy komoly kérdés...

2010. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Meglátásom szerint egy olyan pasinak az áldozatául estél, aki egyszerre több horgot dob be a vízbe, vagy ide-oda dobálja, hátha horogra akad valami hal. Szerintem azért nem vagytok olyan viszonyban mint a barátnőd előtt. Ne törődj ezzel a pasival! Remélem tudtam segíteni!

Üdv: egy válaszoló

2010. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Böse ***** válasza:
A következő felfogást ajánlom: először is, aki ekkora féreg, hogy játszadozik veled, aztán ráhajt a barátnődre, az nem érdemel meg. Másodsorban: aki cigizik az hülye, mert normális ember nem árt magának szándékosan. Harmadszor: egy füvestől amúgy sem várhattál volna semmit, rövid időn belül más se fogja érdekelni, csak a fű.
2010. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak azt szereti aki füvezik?..ehh...sztem szakítsd meg vele a kapcsolatot, vagy ajánlj neki egy jó pszichológust...és semmiképp ne füvezz..azzal tönkreteheted az életed
2010. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát főleg, a 12:57-est. Elgondolkodtattál és azt hiszem igazad van, de nem tudom hol kellene keresnem azt a maradék 100 000 pasit aki velem lenne. Azért köszönöm a tanácsokat , és igazatok van ha belegondolok az a normális ha nem kell megváltoznom , főleg nem a rossz irányba. Csak azért elég nehéz annyiban hagyni a helyzetet, mert egy koliban vagyunk és folyton egymásba botlunk. Nem mintja szerelmes lennék , de azért eszembe jut h. mi van ha...


De megpróbálom megfogadni a tanácsotokat és köszönöm az őszinte véleményeket

.

2010. máj. 15. 02:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!