Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, elsők vagyunk egymásnak. amint elválunk...iszonyúan hiányzik nekem. nagyon-nagyon. Úgy érzem ő jobban kezeli ezt a helyzetet. én nem tudom hogyan. szeretnék minden pillanatban vele lenni. de csak viszonylag ritkán találkozunk. nagyon hiányzik(fiú vagyok)
2008. okt. 13. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
bírj öcsém uralkodni magadon. elképzelheted hogy biztos fordítva is ugyanígy van, és ő is kibírja..annál jobb lesz a köv. találkozás. kitartás!
2008. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

haaaaaaaaat igen, Udv a szerelmesek vilagaban...:) hat azert hianyzik mert nagyon szereted, mert ha tehetned minden pillanatban Vele lennel, a kerdesedben benne van a valasz:)

Ha valakit szeretsz normalis dolog hogy allandoan Vele lennel:)

Mikor osszejottem a parommal ejjel nappal egyutt voltunk, es mai napig is mikor csak tehetjuk egyutt vagyunk:)

Vigyazz a parodra, hidd el nagy kincs az, ha minden egyes nap magadhoz olelheted, nagy kincs az, hogy van neked:) ne felejtsd el mindennap elmondani mennyire szereted, es milyen jo hogy van neked.

Ja es nem ertek egyet azzal hogyha tul sokat logtok egyutt az a kapcsolat rovasara megy, ha megunjatok egymast akkor inkabb elobb mint utobb:) szoval, amikor csak tehetitek:) de azert ott a suli a szulok, a tanulas ezeknek is fontos eleget tenni:) sok boldogsagot:) UDV

2008. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!