Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet ha megmondom neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ha megmondom neki hogy többet szeretnék mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, és én sem vagyok közömbös neki, de ő valamiért mégsem lép, ezért valahogy szeretnék arra célozni, hogy lehetne köztünk több is. Mondjam meg neki egyenesen, vagy tudnátok adni ötletet arra, hogy vezessem rá, hogy többet szeretnék mint barátság?
2010. máj. 13. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

msn-en kérdezd meg tőle, hogy tetszik neked valaki?

majd irja, hogy igen, Neked?

Nekem is..

Kicsoda?

Háát:$

Te.

Hmm nekem is tetszel.

Mi lenne ha összejönnénk?

Benne vagyok.

OKé^^



Remélem segítettem:D ;-)1

2010. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem légy határozott és lényegre törő , kérdezd meg tőle négyszemközt, hogy lehetne e több köztetek a jelenlegi barátságnál.
2010. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez az "msnen megkérdezem nem akarod hogy több legyen köztünk", szerintem hülyeség..ezt élőben kell..nem msn téma..személyesen beszéljétek meg.. :/
2010. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. máj. 13. 18:06
 5/5 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Szerintem meg nem kell túlbeszélni.

Majd kialakul.

Érezni fogjátok mindketten, hogy az már több, mint barátság.

(Mmajd, ha odaértek.)

ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!