Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem sikerül semmi? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül semmi? Nem csak a csaj dolgokban

Figyelt kérdés
Nem tudom mivan velem nem tudok tanulni és ez azért van mert nem is akarok nem látom értelmét pedig tudom, hogy van de nem érdekell. Amikor meg valamiért hajtok akkor is rossz lesz az egész. Csak úgy tudok lánnyal lenni, ha úgy megyek oda, hogy nem ismernek az is 1 éjszakára de akkor se több mint petting. Semmi nem jön össze. Egy szerencsém van, hogy a fizikumom ami még jó mert idegeségembe már ugrálom mindent csinálok. Semmi nem érdekell csak a kosarazás meg a gyúrás aztán szeva semmi nem lesz belőlem?
2010. máj. 11. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Majd kialakul.

Ezzel nem vagy egyedül... rád van kényszerítve, hogy tizenévesen tudd milyen lesz a jövőd, és ezt alapozd meg.


A lányos téma meg: ne erőltesd, csak szimplán ismerkedj, aztán majd csak lesz valami :)

2010. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kb ugyan az, mint az előző, de azért:

Ha ennyire ki vagy akadva, ne érdekeljen mi lesz belőled, ráérsz még. Vagy nem?

Nem lehet hogy azért mert ki vagy akadva hogy csak csajjjtttt. És a végén ott vagy, hogy csak csaj legyen és lefekszel az utolsó ku_vával? (Már bocsánat).

Sztem ha az egészet ilyen take it easy módon fognád fel, nem lenne gond.

2010. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Majd talán lesz valami kösz a kommenteket.
2010. máj. 12. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!