Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek tényleg nem örülnek a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek tényleg nem örülnek a fiúk?

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy előttem egy pár kérdéssel olvastam,hogy a fiúk nem örülnek egy fotóalbumnak vagy "évkönyvnek", amit a barátnőjük csinált nekik.Vagy csak úgy tesznek,és elrakják a könyvet a fiók mélyére,mert hogy túl nyálas.Most megijesztettetek,mert csütörtökön leszünk egy évesek a barátommal,és én is egy könyvecskét csináltam rólunk és az elmúlt egy évünkről.Beletelt jó pár órámba és napomba,mire összeraktam az egészet idézetekkel,fotókkal meg mindennel,szóval most már oda is fogom adni neki,de ezek után kételyeim vannak a fogadtatást illetően.Fiúk,Ti tényleg nem örültök ennek?:(

Köszi a válaszokat!

L/18


2010. máj. 10. 10:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is durván hangzik,hogy 15 éves,amikor ezt megtudtam egy éve,nem is mertem vele összejönni,mondván,hogy kisgyerek még.Aztán beleszerettem,és annyi volt minden elvemnek.Rájöttem,hogy nem a kora számít,mert sokkal érettebben viselkedik,mint a többi kis hülye röhögős 15 éves(tisztelet a kivételnek),és tényleg szeret teljes szívéből engem.:)
2010. máj. 10. 11:16
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok nektek.
2010. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos ezeknek a fotómarhaságoknak csak a csajok örülnek, ha kedveskedni akarsz egy fiút kérdezz meg mit ajándékozz.
2010. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
11:28-asnak:Mégis mi olyat adhatnék neki első évfordulóra,ami személyes is és kifejezi,hogy mennyire szeretem?Ez nem egy születésnap vagy névnap,amikor olyasmit ajándékozok neki,ami talán még a hobbijához is passzol.
2010. máj. 10. 11:33
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
ha 15 évesen "kibirt" 1 évet veled,akkor csak nyugodtan,nem "átlag 15éves hülyegyerek" az biztos
2010. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!:)
2010. máj. 10. 12:20
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ember-, hanem kapcsolatfüggő is. Értem ez alatt azt, h egy arra alkalmas kapcsolatban még a kopaszra nyírt, bakancsos, embergyűlölő is jámborrá válik, és elérzékenyül egy ilyen ajándék hatására, viszont ha van egy érzelmes, művészlélek, költő srác, de olyan a kapcsolata, akkor egy ilyen ajándék is semmis lehet a részére.

Nem tudom, érted -e, mire gondolok.

Szóval ha olyan a kapcsolatotok, és te is biztos vagy az ő szerelmében, akkor fog neki örülni.

Én azt tudom, h a párom nagyon logikus ember, vagyis mindenben a praktikusságot keresi, és nyilván a hasznavehető ajándékoknak örül. Mégis, mikor én névnapjára csak egy falidíszt adtam a nevével kidekorálva, úgy örült neki, mint egy óvodás gyerkőc a dömpernek. Jóllehet, a polcra tette, nem a falára, de ezért én nem haragudhatok rá. :) Csak jól esik, h rám való tekintettel elfogadta, és örült az ajándékomnak. :)

(24/L)

2010. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet én is csináltam anno egy olyan fiúnak akivel négy évet jártam, karácsonyra. Ő egy zord rocker volt, alapvetően elég komor lelkivilággal, mégis nagyon örült neki és sokszor lapozgatta. :) Aranyos volt. Szerintem nyugodtan, hogyha szeret Téged, akkor örülni fog. Volt egy éves kapcsolatom, ahol nem mertem volna ilyesmit adni, de a mostaniban, ami két hónapja tart, simán. Szerintem lehet ezt érezni... Ha szerinted örülni fog, akkor valószínűleg úgy is van, hiszen ismered eléggé.


21/L

2010. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

én örülnék neki biztos,

egyszer kaptam egy lánytól egy karkötőt (nem jártunk csak bírtam) évek óta vigyázok rá és kint van a falamon.

ez meg kilóméterekkel jobb

tisztelet a srácnak :)

17f

2010. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. máj. 10. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!