Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmről megtudtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről megtudtam egy két dolgot, rákérdeztem és be is vallotta/bővebben lent/Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, és tavaly nyáron lement a barátnőm Anna/A/ a balatonra az egyik barátnőjével egy hétre. Még szűz volt meg minden, és ott minden este ment a buli meg az ivás és a pasizás és 5 fiúval feküdt le, hétszer volt bulizni ugye 1 hét és 5 idegennel...ez így elég tré. Ja és még volt hajdúszoboszlón is a nyár végén, de állítólag ott semmi ilyen nem volt, pedig ki se nézném belőle, csak a barátnőjével összevesztek és a csaj véletlen előttem mondta neki a dolgokat, nem tudták, h ott vagyok, csak a végén jöttek rá. Ti mit tennétek a helyemben, most gondolkozási időt kértem...
2010. máj. 8. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
jesszus
2010. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Jesszasz, bocs, de ezegy r*banc... miota vagytok eggyütt? Amugy szerintem szakíts...

L/16

2010. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Amikor megtörtént az eset, akkor jártatok már, mer ha nem akkor fölösleges ez miatt szakítanotok, ha viszont igen akkor viszont hallgass a szívedre, ha szereted adsz neki egy esélyt, mer tudod hogy a pia sokmindent képes kiváltani egyes emberekből főleg ha a barátja/ barátnője még bíztatja is h csináld!
2010. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2 és fél hónapja :S

Állítólag csak a nyáron volt ilyen kirohanása, de tényleg ki se nézném belőle, h ilyen

2010. máj. 8. 15:00
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Otthagynám a rákba! Megmondanám neki hogy keressen más hülyét, mert egy k*rvával nem mindenki szeret együtt élni.
2010. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Szűz volt ! Szerinted, szerintem meg be palizott téged elég rendesen és még be is nyeled. Lapát.
2010. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Jaaaaa, hogy akkor még nem voltatok eggyütt?

Hát akkor rajtad múlik, hogy mennyire tolerálod, de ez a múltja, ha hozzád hűséges, szerintem nem lényeges. Biztos neked is voltak rosszabb időszakaid, nemdebár?

2010. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát ha nem jártatok akkor szerintem feleslegesen ezen aggodalmaskodnod...
2010. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
szerintem megváltozott meg valami "rossz" vagy nem is tudom mi, is történhetett, láttam róla régebbi képeket, kicsit ribis volt, most meg kb mint egy apáca, nyakig felöltözve mindig nadrágba, amúgy velem még nem feküdt le
2010. máj. 8. 15:05
 10/18 anonim ***** válasza:
most az a bajdo, h veled nem feküdt le meg az, h nem úgy néz ki mint egy ribanc, biztos fiatal volt még azon a nyáron, és mostanra jött meg az esze, nem hiába nem akarta lemondani, biztosan szégyelli, beszéld meg vele
2010. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!