Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, akivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel csak barátok vagyunk. Az járt a fejünkeben, hogy lefekszünk egymással, de én nem akartam vele, mert volt neki csaja. Ha lefekszem vele,akkor a barátságunk elromlik? Mitévő legyek vele szemben?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanezt a helyzetet éled most át mint pár éve egy haverom. Neki,pontosabban nekünk volt egy barát,barátnőnk,akivel jóban voltunk,de a haverom és a csaj egyre többet foglalkoztak azzal a gondolattal, hogy lefekszenek egymással. Ők is féltek attól, hogy oda lesz a fiú lány barátság,de végül is belevágtak,megtették és lefeküdtek egymással többször is,de a barátságuknak nem emiatt lett vége,hanem mert mindenkit másfelé sodort az élet szele.
2008. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

egy biztos, hogyha lefekszetek egymással, akkor ugyanolyan már nem lesz a kapcsolatotok, mint előtte. vagy nagyon elromlik, vagy átalakul párkapcsolattá; én ezen a kettőn kivül nem láttam még más példát.


ha a srác nem nagyon akarja otthagyni a nőjét, akkor szerintem semmiképp ne menj bele; ha viszont már a szakitás határán vannak, akkor jól gondolkozz el rajta, hogy az a (pár) éjszakátok együtt megér-e annyit, hogy esetleg elveszted a srácot, mint barátot. ha úgy érzed igen, akkor vágj bele nyugodtan, hiszen csak nyerhetsz.

2008. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy lottó, csak itt nagyobb az esély arra, hogy nyersz. :)

Valamint egy jó barát nagyon lehet, hogy nem fog kihasználni.

2008. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lelki barát... ez denagy.

Tudod mit akar a srác? Szexelni.

Mondd meg neki hogy nem lesz szex, és ha akkor is a barátod marad, akkor tényleg a barátod, de ez nekem nagyon gyanús....

AZ én barátnőmnek is volt "lelki társa" és az lett a vége, hogy a srác járni akart vele...szóval legyél óvatos...

Szerintem ne szexelj vele, főle ha van csaja

2008. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is túléltem már ezt,csak azzal a különbséggel hogy a srác a legjobb bartánömmel járt egy rövid ideig.Én jóba lettem vele, de ök szakítottak.Nagyon jó barátok lettünk.És ö se volt még lánnyal és én se fiúval.Elöször csak szóba jött de elhessegettük a gondolatot, mert neki még a barátnöm tetszett. De egysezr csak úgy szimplán megtörtént a dolog.Utána már kevesebbet beszélgettünk.És pocsékba ment a barátságunk.Ha nagyon jóba vagy vele és nem akarod elrontani a dolgot akkor ne feküdj le vele.az lyen barátságokból szex után 18%-a marad meg vagy barátként vagy párként.A többi elromlik.Nekem az utobbi lett!:(
2008. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segitségeteket...sokat segitettetek...mégegyszer KÖSZIKE
2008. okt. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!