Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jól tettem vagy tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól tettem vagy tök hülye vagyok és elrontottam?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy lánnyal.Vagy 3 órán keresztül beszélgettünk.Se a kezét nem fogtam meg se nem adtam búcsúzásnál puszit :s.Beszéltem már párszor vele,de nemigazán tudtam elbúcsúzásnál eldönteni hogy adjak-e neki legalább egy puszit.Ha vagy 5 másodpercig megállt és néztük egymást akkor kellett volna adnom?Mert közbe mosolygott :).Mondjuk miközbe dumáltunk akkor is végig mosolygott.

Gáz lenne ha holnap miután dumáltam vele egyik szünetbe azt mondanám neki hogy tegnap még el se köszöntem normálisan és megkérdezném hogy legalább egy puszit adhatnék-e neki?Mert gondolom a csók még korai lenne.


2010. máj. 6. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ezt elkúrtad, ecsém.
2010. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze aranyos dolog lenne szerintem:) lehet ő is arra várt és ha mégsem akkor észreveszi h tetszik neked:)
2010. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

semmit nem szúrtál el ne aggódj. ha neked nem természetes puszival köszönni akkor ne eröltesd. biztos megérti a lány :D ha meg nem akkor nem is szeret téged.

am sztem hülyeség ez a sok pusziszkodós köszönés. rengeteg időt vesz el és ráadásul könnyebben kapsz el minden bacit télen.

2010. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de irigyellek

ezek tök jó dolgok, amben most vagy

én is jártam így régen.

én sem mertem csókolózni vele.

aztán 1,5 év kapcsolat lett a vége, úgyhogy semmi gáz.

hacsak nem ilyen nagystílű plázacica a lánya, akkor még tetszik is neki ez a bizonytalanság.

hajrá-hajrá

2010. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem lánya, hanem lány.

sorry

2010. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen elég félénk a csaj és az a nehezen megnyíló típus.
2010. máj. 6. 20:06
 7/7 A kérdező kommentje:
És holnap odamenjek ezzel a szöveggel?
2010. máj. 6. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!