Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek az elég lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek az elég lenne ha csak a hétvégén találkoznátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk Ausztriában dolgozik, és pénteken tud hazajönni? Meddig lehet ezt kibírni?
2017. jan. 26. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nem igazán, de nincs mit tenni. mérlegeld, hogy mennyire szereted, metgér-e ennyit a kapcsolat és meddig kell ezt az állapotot elviselni.
2017. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mi már évek óta így élünk. Ki lehet bírni. Persze vannak rosszabb időszakok is, amikor szörnyű egyedül lenni.
2017. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretem kibírnám. Ez mióta szexualitás??
2017. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 2,5 éve így vagyunk kapcsolatban. Működik. Persze azért még sok évig nem csinálnám így.
2017. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha borzasztóan szeretném az illetőt, akkor igen. De csak ideiglenesen, kéne valami kilátás, hogy meddig lennénk ebben a helyzetben.

Régen az összes barátom messze lakott, volt aki 300, volt aki 2000 km-re. Volt tehát akivel csak hétvégente, de volt akivel csak 4 hetente találkoztam. Én tűrtem, bírtam szó nélkül mert volt kiért csinálni.

5 hónapja viszont közeli párom van, kb fél órára lakunk egymástól és miután ezt is megtapasztaltam biztosra mondom, hogy nem vállalnék be újra ilyet. Igénylem minimum 2 naponta a szexet, a spontán találkozókat, a közelségét, mindenét.

20N

2017. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mivel én csak hétvégén dolgozok, ez kizárt, hogy működne

olyan kapcsolat se kéne, akivel a héten megadott 2-3 napot tudok csak együtt tölteni

ez gimi mellett még elment, de mára már kinőttem belőle

26L

2017. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!