Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos természtes úton nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos természtes úton nem lehet gyerekümk. A férjemnél van a gond.3-4 hónapja a sexuális együttléteink alatt nehezen vagy egyáltalán nem tud elélvezni. Hogyan tunánk megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltatok? Próbálkozott a párod az önkielégítéssel? Nagyon feszült a párod és ilyenkor nem árt kicsit fellazítani őt.
2008. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
orvosnál még nem voltunk. az önkielégítéskor nincs semmi gondja, csak aktuskor amikor ott vagyok.
2008. okt. 9. 06:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor doki.
2008. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon görcsöl a párod. Többet foglalkozzatok egymás nemi szervével,testével. Maszírozd a péniszét,heréit, az jót tesz neki. Felmerült itt a maszturbálás kérdése is. Esetleg engedd neki, hogy előtted húzogassa magának,mielőtt beléd hatolna, hátha feloldottabb lesz.Kölcsönös maszti esetleg vele együtt. Ha orálisan kényezteted,akkor is ez a probléma áll fent? De tényleg nem árd egy szakebberhez fordulni a problémával. Ti érdeketek, ha szeretnétek babát.
2008. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nos elég érdekes, amit írtál, az önkielégítés nem gond, de ha együtt vagytok, akkor behal a műszer (illetve a háttéripar)?! Szóval én csak egy egyszerű halandó vagyok és nem mindenható orvos de, ha az önkielégítés tényleg megy, akkor a józanész azt diktálná, hogy a férjed fizikailag nagy valószínűséggel rendben van. Persze lelkileg lehet problémája, de ezt sokkal nehezebb kideríteni, főleg ha zárkózottabb típus.

Ha összeházasodtatok, akkor valószínűleg nem néhány hete ismeritek egymást, nehéz elképzelni, hogy te feszélyeznéd, gondolom nem a nászéjszaka volt az első alkalom, hogy együtt voltatok. Nem lehet, hogy a férjed egy kicsit rád unt, és egyszerűen nem izgul fel tőled kellőképpen, vagy esetleg a szexuális életetek lett túl sablonos, talán kicsit egyhangú? (Elnézést a feltételezésért!)

Esetleg próbáld meg kideríteni, hogy a párod miről fantáziál, amikor maszturbál. Tudom nehéz feladat, hisz nem vagy gondolatolvasó, de talán nem is olyan bonyolult, mint gondolnád. Egyszerűen csak figyeld meg a párod viselkedését, amikor együtt sétáltok, bevásároltok, moziba mentek, stb. hogy mi vonja el a figyelmét, megnézi-e a feltűnően csinos nőket, vagy esetleg egy-egy molett nőt bámul meg önkéntelenül, vagy leköti-e a tekintetét bármi, aminek erotikus jellege van (miniszoknya, tűsarkú feltűnő dekoltázs, stb.). Ha eközben ügyes vagy és jó időben jó kéréseket teszel fel, bele fogsz látni a párod agyába, és rá fogsz jönni, hogy mire vágyik igazán.

Lehet hogy néhány kiló plusz vagy mínusz, esetleg egy-két szexi cucc, némi változatosság az ágyban és olyan jól fogjátok magatokat érezni, mint még soha, és jöhet az utód.

Ha nem jársz sikerrel, sajnos marad az orvos, de, nehéz lesz eldönteni, hogy szexológus, pszichiáter, urológus, esetleg andrológus.

2008. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szerintem is orvos lesz a vége. méghozzá szexuálpszihológust kéne felkeresni. andrológusnál voltunk, azt mondták, sak a lombik segít. tavaly volt egy sikertelen beültetés. ő már el akart válni, mert nekem mással biztos összejöhet. most vitaminokkal tömöm, és reménykedem a csodában. persze ekkor jönnek a gondok amikor peteéréskor ő nem élvez el.a merevedés normális, felizgul tőlem gyorsan, de az ejekulációig nem jut el, látszik rajta hogy hiába koncentrál nem megy neki. én is úgy gondolom hogy ezek leki eredetűek. de ha rákérdezek mi a gond? azt mondja, nem tudja.
2008. okt. 10. 13:19
 7/10 anonim válasza:

A világ és az emberek problémái, az esetek nagy többségében nem olyan bonyolultak, mint amilyennek sokszor látszanak, vagy amilyennek gondolnánk. Sokszor megoldhatatlannak tűnő problémák mögött egyszerű okok, indokok, húzódnak meg, csak nyitott szemmel kell járni, és felfedezzük azokat.

Talán, egy kicsit kegyetlen leszek, de elgondolkoztál már azon, hogy a férjed valójában szeretne-e gyereket? El tudom képzelni, hogy végiggondolta, hogy egy gyermek micsoda hatalmas, anyagi, erkölcsi felelősségvállalás, és egyszerűen csak megijedt, hogy nem fog, vagy nem akar megfelelni a feladatnak és a tudatalattija, emiatt szabotálja, az intim együttléteket. Férfiként nehezen tudom elképzelni, hogy direkt törekedne a szexuális kudarcokra, ezzel megakadályozva az utód létrehozást, mert ahhoz hatalmas önkontrolra lenne szüksége, szerintem nagyon kevesen lennénk erre képesek, főleg egy szép és kívánatos feleség mellett!

Az hogy az andrológus beültetést javasolt, azon egyáltalán nem lepődöm meg, Magyarországon nagy divat a tünet kezelése, nagyon kevés orvos törekszik a valódi probléma felderítésre, egyfajta mennyiségi szemléletben dolgoznak, és ebben a rendszerbe nem fér bele a valódi törődés a beteggel, a ti esettetekbe a beültetés a tüneti kezelés, az hordozhatja a legegyszerűbb megoldást, a problémátokra. Magyarországon, de talán a világ más országaiban sem léteznek Dr. House-ok. (Félreértés ne essék, arrogáns nagyképű doktorokból, doktornőkből van elég…)

Úgy gondolom, te nőként mindent megteszel, hogy legyen gyereketek, hisz a nők két dologért tudnak igazán küzdeni, hogy legyen, vagy ne legyen, gyerekük. A párodat pedig lehet hogy feszélyezi ez a nagy akarás, hisz ő még nem biztos, hogy felkészült, egy kis bőgőmasinára, aki miatt egy kicsit el fog veszíteni téged. (Tudom ez tipikus férfi duma, de ez van…)

Nem szép dolog, sőt nagyon alattomos dolog, de ha nagyon szeretnél gyereket, vegyél vissza a látványos akarásból, és próbáld meg megvezetni a párodat, hogy várhat, még a gyerek, és pl.: újra fogamzásgátló tablettát szedsz (csak a dobozban kicseréled a tablettákat pl: múlti-vitaminra), vagy használhatok óvszert, amit a használat előtt gondosan kipreparálsz, de ismétlem, ez nagyon gáz viselkedés lenne, a gyerekvállaláshoz mindkét félre szükség van, különben az ostor a születendő gyereken csattanhat, ő pedig aztán tényleg nem tehet semmiről.

2008. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Először is nagyon köszönöm, hogy a férfiak is hozzászólnak a témához,talán így közelebb kerülök a probléma megoldásához. a dolog viszont elég bonyolult. mi 13 éve vagyunk együtt ebből ez az év volt a 7. házasságban. csupa rossz ómenű szám. amióta férjemet ismerem ő akart gyereket, mindég azt monta amikor még nem voltunk házasok és kérdeztem mi lenne ha becsúszna véletlenül, hogy persze ő akarja, és mindegy fiú vagy lány, csak egészséges legyen. a rokon és barátok gyerekeivel is kitűnően bánik,és szeretik is őt. ami a lombikot illeti nekünk valóban nem nagyon van másik választásunk, mivel nála szervi gondok vannak. kiskorában nem száltak le a heréi, megoperálták többször is, csak az egyiket tudták lehozni. azt mondták persze minden renben lesz, ettől még lehet gyereke. persze a szülei el is hitték, és szerintem őt is ebben a tudatban tartották. talán az én naivságom és butaságom de ugye amikor szeretünk valakit a rózsaszín ködtől nem látunk, hozzámentem és amikor már évek óta nem jött a baba, akkor mentünk dokihoz. szóval meglepődnék hogyha nem akarna gyereket, becsapni nem igen tudom, mert őrülhetek ha pár száz spermium ha temelődik, és csak a csodákban reménykedem. lehet hogy őt ez zavarja, és ezért nem képes elélvezni. persze én azt várom mikor megy már el, ő meg csak áll mint a "cöveg közeg". igaz tegnap megfogadandó a fentebb írt tanácsokat, volt egy sikeres együttlétünk, de a peteéreés még néhány nap. de reménykedek hogy majd csak túllendül ezen az állapoton. talán hagynom kéne és nem nyösztetni?!
2008. okt. 11. 07:45
 9/10 anonim válasza:

Hát a részletek ismeretében mindjárt érthető a probléma, és lám nem is olyan bonyolult, mint, ahogy az elején kinézett.

Szerintem fontos, hogy ne tartsd magad se, naivnak se butának, hogy hozzámentél a párodhoz, ha jól megértitek, egymást, és jól kijöttök egymással, az mindennél fontosabb! Ha tényleg szereti a gyerekeket, és tud is velük bánni, illetve azt a nézetet vallja, hogy a gyerek neme nem számít csak az, hogy egészséges legyen, akkor elég normális fickó lehet. (A legtöbb férfi fiút akar, bár én férfiként, ha választhatnák, előbb választanék egy egészséges, értelmes, szép, lányt, mint egy eszetlen buta fiút, na kaptam is ezért a véleményemért már eleget…)

Képzelj el egy olyan szexuálisan tökéletesen teljesítő partnert, aki megcsalna, megverne, ócska módon viselkedne, és ha lenne gyereketek, az se nagyon érdekelné. Bár sajnos sok nő körében az ilyen menő, BMW-s férfiak a népszerűek… Hát úgy kell nekik!

Nos az utolsó tanácsom továbbra is földi halandóként, illetve mérnökként a következő lenne: Okosan éheztesd ki szexuálisan a férjedet, de vigyázz arra, nehogy azt érezze, hogy elfordultál tőle (7-10 nap megtartóztatás a peteérés előtt). Aztán a peteérés időszakába, iktass be egy fodrászt, kozmetikust, meg amit még ilyenkor ti nők szoktatatok tenni, hogy jól nézzetek ki, és szervezz, valami romantikus együttlétet, amelynek a vége az ágy lesz. Ha férjed jól ki lesz éhezve és ezerrel rádgerjed, a megtartóztatás, és az egyre jobban fellobbanó vágy miatt több „szaporító” anyagot generálhat, mint normális estben. (Ez orvosilag is bizonyítva van, és a józanész is ezt diktálná!) Bár fontos lenne, hogy a kevés alapanyagot ne maszturbálja el, mert akkor biztosan nem fog működni a dolog!

Ha ez sem működik, nincs más lehetőségetek, mint a lombik, vagy az örökbefogadás. Szomorú dolog, hogy a természet azokat, a párokat veri meg meddőséggel, akik igazán szeretnének gyerekeket, de ha nincs más lehetőség, be kell segíteni a természetnek!

2008. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez nagyon jó tanács, majd megpróbálom véghez vinni. szerintem is először a szexuális életünket kell rendberakni, és utána jöhet a cselezés, hogy minden a megfelelő időpontban történjen. most már csak azon töröm az agyam hogy a férjem problé,áját hogyan is hívják szakszóval. mert a neten már találkoztam vele, és most hiába böngészem nem lelem. van ugye a korai magömlés, és annak az ellentétje, amikor valakinek van merevedése, és nem megy el.
2008. okt. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!