Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki, hogy mit érzek iránt? De van barátja.

Figyelt kérdés

Bonyolult az egész. Először ő érzett irántam, most valamivel később meg én.


Szerintem eddig is tudta, hogy miként tekintek rá, de én már nem bírom magamban tartani.


Nem adok sok esélyt magamnak, csak azt akarom hogy tudja.

Van ennek bármi értelme? Esetleg elrágódik rajta egy darabig? Meggondolja?


2010. máj. 5. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár egy csaj :D
2010. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vajon a barátjával szeretik egymást?

Szerintem abban nincs semmi,ha elmondod neki,ha elfogadod azt is,ha Ő nem úgy érez(már).

2010. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátjával tudomásom szerint nem a legjobb a kapcsolatuk....
2010. máj. 5. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok olyan férfi volt az életemben, akik barátság helyett csak úgy ripsz-ropsz, hirtelen többet akartak. Valahogy az ilyen embereket sosem szívleltem, mert nem értettem, mégis mit akarhatnak, mire számítanak. Azt mondták, nem tudnak rám barátjukként tekinteni, s mindezt azt követően, hogy az aktuális barátom a képbe került, holott amíg egyedülálló voltam, rám sem hederítettek. Szóval, összegezve, ha nem akarod felrúgni a barátságotokat a bizonytalanért, akkor ne mondd el neki. Értelmetlen volna.
2010. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: így egészen más a felállás...
2010. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk barátok, sosem voltunk azok. A barátjáról kezdettől fogva tudok, és azóta erősödtek fel bennem ezek a dolgok, mióta ő maga is mondta, meg más is ,hogy a pasijával nincsenek meg olyan jól...
2010. máj. 5. 10:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki!Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én vagyok a csaj a rossz kapcsolatban, én is elmondtam a pasinak, aki tetszik de ő még nem reagált rá...még várok!:-)
2010. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!