Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha minden rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha minden rendben koztunk, de a baratom nem elegge spontan, meg kalandvagyo?

Figyelt kérdés

Nemreg kezdtem kapcsolatba egy 23 eves sraccal. Az a helyzet h minden szuper es talal koztunk, de en kimondottan szeretem a spontan sracokat, akik dinamikusak, szeretik a kalandos napokat.

Viszont a baratomat akarhogy probaltam, es mondtam is neki, ugy veszem eszre ez nem megy. Tul kiszamithato, es sokszor unom ezt a dolgot koztunk. Viszont nem szeretnem emiatt tonkremenjen a kapcsolatom, tul ertekes hogy elveszitsem, de ez igy nekem nem fog menni.S nem en akarom megtanitani arra, de nekem szuksegem van arra a vadsagra is egy kapcsolatba. Ilyen a termeszetem. Mit tehetek?


2008. okt. 7. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ilyet akarsz tőle, akkor bizony tanítanod kell. Vidd el ilyen helyzetekbe - fokozatosan! - de azért előtte beszéld meg vele, hogy mit szól hozzá!
2008. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem akkor hagyd el és keress egy spontán, kiszámíthatatlan srácot...ne nyaggasd már ilyenekkel szerencsétlent. neki meg olyan természete...mint ahogy teis rávágtad, hogy neked meg ilyen a természeted. na ilyenkor mivan? elvárod h ő változzon meg, mer neked azúgy nemjó? lehet neki meg így nemjó h folyton nyaggatod h legyen már spontán, vagy eleve aznemjó h temeg ilyenvagy.
2008. okt. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!