Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevágjam a durcit? Jogos lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevágjam a durcit? Jogos lenne?

Figyelt kérdés

Pár napja azt mondta a barátom, hogy majd hívjam fel, mikor melózik, és akkor majd meg tudja mondani, hogy mikor ér hazza. Fel is hívtam, és modnta hogy este, de hogy aludjak ott nála. Mondom ok, ott alszok nála. Úgys volt, hogy meló után rögtön jön hozzám, aztán együtt megyünk hozzá (nem lakik tőlm messze, aígy nem lett volna hosszú az út...). Aztán v összepakoltam a cuccaimat, meg sikerült meggyőznöm anyát h elengedjen, már minden klész volt, már majdnem bealudtam, de vártam rá, mert tudtam hogy jönjni fog. éjjel fél 12ig vártam h jöjjön, aztán egyszerxcsak jön egy sms h "szia bocs de csak most értem haza, legközelebb hétfőn talizunk puszi". Eléggé kiakadtam, vissza se írtam az smsre... nem tudott volna előbb szólni:S én meg már tökálmos voltam, de vártam rá, mert gondoltam ha megígéri, akkor jön is:S... leheth nem volt pénz a mobilján, de attól még elkérhette volna vmelyik kollegájáét, v vmi:S vagy jól esett volna ha vmivel szebb smst ír. ráadásul láttam, h még aznap éjjel fenn volt myvipen is... szal simán el tudott volna jönnin még értem is. bevágjam a durcit??:D jogos lenne?

17/L


2010. máj. 2. 11:08
 1/6 Ammarilys ***** válasza:

szerintem kicsit vágd be.én kicsit besértödnék,ha ezt csinálnák velem.

18/L

2010. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bevágnám
2010. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ötévesként akarsz viselkedni, simán.
2010. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy gyerekként kezeljen akkor vágd be a durcit....viszont egy érett nő megértené hogy milyen helyzet ez...

Te nem tudod kicsi lány hogy a munka mennyire lefárasztja az embert.A legjobb megoldás az lenne ha megmondod neki hogy ez neked nagyon rosszul esett stb....

Mert én már láttam már egy kapcsolatot szétmenni a sok "durci miatt".

2010. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is rosszul esne,de nem hisztiznék,csak elmondnám neki,hogy ezért és ezért rosszul esett az egész.Mondjuk ez a ,,legközelebb hétfőn talizunk" sms kicsit furcsa,tisztázd Vele a helyzetet.Ne számon kérően,normális hangnemben.
2010. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hú én tök féltékeny lennék...:S
2010. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!