Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy általában a nők többsége azt szereti, ha nem bánnak velük jól?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha megadsz neki mindent, akkor rosszabb a helyzet, mintha nem!
2010. máj. 2. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen a női elme. Nincs mit tenni, meg kell várni míg kinőnek belőle :D
2010. máj. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ilyenek az ösztönök, de mindjárt jönnek a feministák és kicsapják a hisztit:D
2010. máj. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor szar a helyzet, ha egy pipogya fráter a pasas, aki mindent megad, mindenre helyesel, minden rögtön igen, még gügyög is, mert az ilyen nem férfi, hanem egy kisfiú. Ez egy ideig vicces, aztán ráununk.


Megadhat mindent, bánjon velünk jól, az szuper, de maradjon férfi, nem egy nyámnyila, akire nem lehet felnézni.


Nem az a baj, ha mindent megad egy pasas, hanem az, ha nincs meg benne az a VALAMI, amitől férfias lesz és fel lehet rá nézni. Anélkül kevés lesz a romantika, meg az odaadás.

2010. máj. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak nem, de miért ebben mi a feminin szöveg? De nincs igazam? Meg különben is! Akinek nem inge ne vegye magára!:)
2010. máj. 2. 01:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Penzed legyen a tobbi lenyegtelen.22/l
2010. máj. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nők többsége? Megkérdeztél mindenkit vagy mi?

Nem a bunkó pasikat szeretik a nők csak abból van a legtöbb így nem nagyon lehet válogatni.

2010. máj. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked vagy kevés nővel volt dolgod, vagy peches vagy. Egyáltalán nem azt szeretik, ha rosszul bánnak velük.
2010. máj. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1:38-assal értek egyet. Azzal van baj,ha hiányzik belőle az,ami miatt felnézhetünk rá. Sokszor én sem értettem,hogy egy srác,aki tök rendes meg minden,miért nem tud,csak barátként érdekelni.De rájöttem.Túlságosan én 'irányítottam',nem volt szinte saját akarata,és én ezt hiányoltam.Most találkoztam egy sráccal,világ legaranyosabb fiúja,soha nem bánt velem rosszul (ez nagyon tetszik),mégis valami oknál fogva férfiasabb. Ez az,ami kell:)
2010. máj. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!