Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kérlek Titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kérlek Titeket, adjatok valami tanácsot.

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm, aki szerelmes egy srácba az osztályban, de nem meri elmondani neki, de nekünk egész nap róla beszél, és elég idegesítő, mivel kb. 0%, hogy a srácnak is tetszik a lány. Ezt még ki is bírnám, de nem meri közös programra elhívni a srácot, ezért nekünk kell, ami tiszta ciki, mert így azt hiszi, hogy a barátnőm, és én akarunk tőle valamit. És ma kitalálta, hogy, ha feljön a srác msnre, akkor írjam meg neki, hogy szerelmes belé, de azt nem szabad elmondanom, hogy ő kérte, de most én nem szeretnék beszélni a sráccal, mert akkor nem fog többet bízni bennem, mert azt hiszi, hogy nem tudok titkot tartani, és tuti nem tetszik neki a barátnőm, és tiszta ciki lenne. =/


De most, ha mégis írnék a srácnak, akkor mit írjak? =/

Persze jó lenne, ha összejönnének, de úgyse fognak...


Vagy mondjam meg a barátnőmnek, hogy nem írok a srácnak, mert úgyse szerelmes belé? És nem akarom megbántani, így is naponta háromszor megkérdezi, hogy "Ugye szerinted is szerelmes belém az XY, mert hozzám szólt egy szót?"


Előre is köszi szépen a válaszokat :)

15/L


2010. ápr. 29. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
ne írja srácnak nem a te dolgod.a barátnőd viselkedése nagyon gyerkes.kb. mint az oviban.mondd meg neki,ha akar valamit a sráctól mondja meg ő.
2010. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát szerintem is gyerekes, meg én nem fogok írni a srácnak, de egész nap ezzel nyaggat, másról nem is lehet vele beszélni...
2010. ápr. 29. 17:06
 3/10 anonim ***** válasza:

óó ha lenne itt egy hányós smile...

Hihetetlen.. menjen oda és intézze ő.. ő dolga.. te max segíthetsz neki de nehogy már te aggódj az ő dolga miatt...


A fiúk meg amúgy leszarják a csajokat még ha tetszik is nekik (ilyen fiatalabb korban) nem lehetsz benne biztos..

2010. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjátok meg neki, hogy ne beszéljen róla annyit és lépjen ő ha akar valamit, persze gondolom már tisztáztátok párszor :) De világosítsátok fel, hogy nevetséges amit kér és elég feltűnő, átlátszó a dolog, és a végén úgyis azt akarja, hogy kiderüljön, hogy szereti, nem? Akkor legyen nyílt és őszinte :) Persze nem kell rögtön letámadnia, hogy: szeretlek csak barátkozzon vele és, ha kölcsönös akkor majd alakul magától, ja és nem ártana megmondani a csajszinak, hogy a srác nem akar tőle semmit :-/
2010. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát végül is barátkoznak... mármint a srác oda szokott hozzánk jönni a szünetekben, de kb mindenkihez odamegy, és mindenkivel jófej...
2010. ápr. 29. 17:10
 6/10 A kérdező kommentje:
most meg zsarol, meg fenyegetőzik, hogy ezen múlik az élete... de most úgyse járna vele a srác... szóval akkor csak csalódna...
2010. ápr. 29. 17:11
 7/10 anonim ***** válasza:
sz*rkavarásnak tűnik:D
2010. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló!Nehogy bele menjetek!!MIND A 2 EN!!!Én is már átmentem ezen!Hidd el jobb ha hagya a srácot, mert én is úgy kezdtem mint ő, másnap (persze még aznap elmondta a barinőm hogy szerelmes vok belé) már tudta az egész iskola!Elmondta mindenkinek!De mintha ez még nem lenne elég, még a kabátja zsebébe is raktam egy üzit hogy szia, vissza válaszolt, stb, és ez tartott egy kb.: fél hónapig!!Ok azt hittem én is tetszem neki,csak nem tudtam 1 dologról....Járt az 1 ik osztály társammal titokban!!És akkor amikor megtudtam, szóltam annak a lánynak hogy igaz e de mondta hogy úgy is szakítani akar vele, és erre az a fiú (ami után szakított vele) azt mondta hogy miattam szakított vele, és AZÓTA:Utál engem, és én is őt, észbe kaptam hogy nem is helyes, és rájöttem hogy csak az időmet pazaroltam.3 dolgozatok nélkül is kibírtam volna de nem-nem nekem muuuszáj volt pasiznom!Még a mai napig is bánom :( szóval én tanultam belőle de ezt neked mint legjobb barátnő fel kéne világosítani neki, mielőtt nagy hülyeségbe kezd!Sok szerencsét, írd le mi történt majd!:)
2010. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ =)

a sulink meg nem olyan pletykás, hogy mindenki tudjon róla, meg kb senkit sem érdekel :) de már 2 éve szerelmes a srácba, és még mindig ugyan ott tart vele, minden nap nyaggat minket, hogy írjunk neki msnen, de most én nem fogok neki írni =/

ja meg ha beszélünk a sráccal, úgy, ha ő nincs ott, akkor minden egyes szaváról kifaggat, az is tök idegesítő =/

2010. ápr. 29. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj azt elhiszem.Én is mindenki agyára mentem akkor.Ha tényleg ezt a csalódást akarja magával megtenni, akkor szólj a pasinak, és biztos hogy azt mondja:Mondd meg neki hogy kopjon le!( vagy ilyesmi) Na nekem mind1 ő döntése, nem az enyém, nem a tiéd, hanem AZ ÖVÉ.(előző válaszoló vok)
2010. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!