Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki az oszt.társam és szerelmes lettem belé.Ő is belém volt zúgva de nem jártunk hanem barátok maradtunk mint előtte.ez kb 1 hónapja történt.

ezek után ugyan úgy beszéltünk és hülyültünk de most már 2 hete hozzám se szól hanem az egyik barátommal beszél.

És állítólag most ő teccik neki.De a haveromnak nem jön be a csaj.(de marha sokat beszélnek)

Én pedig még mindig járnék vele.De inkább azt szeretném hogy olyan legyen mint előtte...tehát hogy legyünk barátok és dumáljunk.

Mit tehetek?

most 1 és fél hétig nem tudok majd vele beszélni mert nyaralni megy a szüleivel.

17/F


2010. ápr. 29. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez a busz elment, már nem vesz fel téged

ne törődj a csajjal, az fáj neki a legjobban, ha másnak nyomod a dumát

ugyanis ti sose lehettek barátok, mert ő téged vmien szinten mindig ki fog használni

tudja mit érzel/éreztél és ha kell vmi neked csak füttyent és ott vagy neki

2010. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, szerintem nem akar semmit a barátodtól, valószínű még mindig érez irántad vmit ( gondolom azért nem jöttetek össze, mert osztálytársak vagytok), és így talán könnyebb neki.. Elég borzalmas az is, hogy nem tud elkerülni, mert mindgi ott vagy, ha akar látni ha nem, könnyebb lehet neki úgy, hogy nem beszéltek, nincsenek " baráti ölelések és puszik " (ha volt ilyen). Barátoddal biztos csak jól megértik egymást, talán tőle informálódik, hogy mivan veled, mert biztos érdekli.. ( csak azért tudom, hogy nem Te vagy az a fiú, akivel én ugyanígy vagyok most, mert nem megyek el nyaralni a szüleimmel ). Amúgy meg ugyanez.. én ezért csinálom, amit leírtam, neked is jobb így, attól függetlenül, hogy akarod, mint barátot. Nekem is hiányzik, és utálok bejárni iskolába, de mégis szeretném tudni hogy mivan vele.. mert fontos. Kitartás..17/L
2010. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ezt leírtad de állítólag mondat az egyik barátnőjének hogy teccik neki a barátom.

A haverom meg nem mondott semmi olyat hogy érdeklődne irántam...

De szerinted megoldás lenne az ha elmondanám neki hogy mit érzek? és elmondanám azt is hogy tök jó volt régen mikor dumáltunk és megkérdezném tőle hogy mi változott azóta?

Meg mondanám azt is hogy nekem csak egy barát és nem értem hogy most mi van...

2010. ápr. 29. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a csaj féltékennyé akar tenni téged.. elhiteti másokkal hogy a haverod tetszik neki,csak h te is azt hidd,közben téged akar még mindig.. Talán kicsit megharagudott rád amiért nem léptél és nem kérdeztél rá hogy most akkor jártok e..Mikor a lányok látják hogy a fiú túl félénk hogy először lépjen,rögtön a féltékennyé tevési akciót választják..szerintem legyél vele kedves ,próbálj minnél többet beszélni,és ha helyre áll kicsit a barátságotok,és úgy érzed hogy még van remény kérdezz rá nála hogy mi lenne ha te && ő..<3 :)
2010. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Remélem így van ahogy leírtad...

2010. máj. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!