Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak azért kellek neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért kellek neki, hogy legyen "csaja"?

Figyelt kérdés

Járok egy sráccal lassan 2 hónapja. Előtte több, mint egy évig nagyon jó barátok voltunk msnen. Aztán amikor taliztunk először, akkor minden tök jó volt. utána picit piásan összejöttünk. Lényeg az, h naon jól elvoltunk. Szeret(ett).. vagyis mondogatta,h szeret, meg éreztem is. (én természetesen szeretem:S) az összes hawerja tudja, h vagyok neki. voltam is már velük úgy bulizni. mások előtt is úgy viselkedett velem, mintha csak kettesbe lennénk. de aztán mivel ez távkapcs, msnen tartottuk a kapcsot. de nincs most nete már vagy 3hete. azóta 1X találkoztunk. minden olyan volt, mint az "elején". a telója le van tiltva már vagy 1,5hónapja, szal hívni sem tud.. mindig én hívom 3hete (persze nem mindennap) azt mondta, h jövőhéten lesz már nete..(kiváncsi vok..)

Egyszer mondtam is neki, h ugye nem csak azér vok neki, h legyen valakije? (mita ismerem, nem volt csaja. csak ilyen 1-2éjszakások nyáron idegenekkel de ebből is max 3) na és akkor mondta h ez hülyeség meg mér lenne az neki jó..? meg minden ilyen..telefonba amúgy normáls..magától kezdi el mondogatni a dolgait, szal nem flegma vagy valami, de mégis van bennem vmi para..:S meg telóba már egy hete nem mondta, h szeret :( (jó én se, de tudja, h magamtól nem mondom bizonyos okok miatt..)

és ilyen "késztetést" érzek, h felhívjam, mert attól félek, hha nem hívom, akkor "kiszeret" belőlem, és vége, de nagyon rá se szeretnék mászni... 2-3 (néha 4) naponta "hívogatom"...

már írtam egyszer ide hasonló kérdéssel, de ez á.. nem tudom, h mi legyen. meg hogy meg minden..:S


16vagyok. ő meg 20


2008. okt. 5. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kamaszkori dolgok. Majd kinövitek és jót nevettek az egészen. Tanácsot nem írok mert nem akarok okoskodni. Idővel minden megoldódik. Csak annyit írok, hogy így ez nem kapcsolat. Lépni kell tovább!
2008. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy érdekes helyzet...

Nem tudom mit lehetne ilyenkor írni, hogy neked is jó legyen, meg hogy 100%-ra pontozzanak...

Szóval, szerintem hagyd és ne hívd, hátha csak azért nem hív, mert tudja, hogy te úgy is hívni fogod! Most ellent mondtam magamnak, mert én is sokszor hívogatom a pasim...de akkor is! Próbáld meg megállni, hogy nem hívod! De ha ezt érzed, hogy kezd kihűlni a dolog, akkor muszáj lépni! :(

Sok sikert és ha gondolod írj privátba hogy mi történt! :)

2008. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!