Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megdícsérhetem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdícsérhetem a barátnőmet, amikor először látom "odalent" meztelenül?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a melleit már láttam, elég érdekes volt, valami ilyesmit mondtam, h "atyaég, ezek csodálatosak":D vagy valami ilyesmi. A barátnőm csak mosolygott rajta és azt mondta, h olyan fejet vágtam, mint aki szellemet látott :D de annyira szépek voltak, teljesen lehidaltam :D

Most attól tartok, h amikor meglátom odalent is meztelenül akkor azt sem fogom tudni szó nélkül hagyni, de nem szeretném, h valami perverznek higgyen aki csak "azért" kell neki, szóval lehet jobban járok, ha inkább befogom a számat ?:D


2010. ápr. 28. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
én örülnék neki
2010. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Jóhogy! Csak nehogy irtatlan susnya fogadjon...
2010. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Mond azt, hogy "ez meg mi?".
2010. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vazze, veregesd háton, hogy milyen szép a nunusa.
2010. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak ne azt mondjad, hogy "Ez eddig a legszebb, amelyikkel találkoztam!". :D
2010. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hihi hát mikor én megláttam a szentélyt azthittem elájulok:D

olyat mondtam zavaromba amit pár napig magyaráznom kellett ^^

más galaxisba kerültem:D kicsit

2010. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

16:24 Mit mondtál ? :D

Akkor inkább dícsérjem minthogy meg se szólaljak,igaz?

2010. ápr. 28. 16:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ez a dolog megtörténik, tanulmányozd a biológia könyveket: mi lehet "odalent".Mert, ha te ott állsz meztelenül, ahogy írod, még valami fura dolog fog történni a kukiddal, és halálra rémülsz.
2010. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

16:24 es vagyok

Nem tudom már visszamondani pontosan mit mondtam de a szép az halmozottan benne volt:)

Inkább mondj valamit, vmi szépet:)

2010. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
persze:D
2010. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!