Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek iránta még valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek iránta még valamit?

Figyelt kérdés
Volt egy 1 éves kapcsolatom aminek már 3 hónapja vége lett. De én mág mindig érzek irtánta valamit. Tudom hogy már többet nemjöhetünk össze. Szeretném kiütni a fejemböl de hogy ? 16 éves fiú vagyok.
2008. okt. 5. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy uj barátnővel ,és sok idővel szerintem... Ha pedig nagyon elszeretnéd felejteni ,emlékezz azokra a dolgokra amik nem tetszettek benne, vagy amiket tett ami nem esett jol neked. Probáld ugy nézni a dolgot hogy te jobban jártál hogy vége lett.(persze ez függ attol is hogy miért lett vége...)
2008. okt. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Megértem, hogy nehéz az elválás, de tovább kell lépned, le kell szürnőd a kapcsolatod jó és rossz oldalát. mivel lettél gazdagabb mit adott neked, és mosolyogj, mert nem tudhatod mikor szeret valaki a mosolyodba!

A lényeg, hogy ne gubózz be otthon az emlékeiddel, és az sem jó megoldás, hogy elmész buliba a haverokkal és részegre leiszod magad és úgy próbálsz meg felcsípni más lányokat. Ezt ne tedd. Légy mindig megfontolt a párválasztásban. Még sokszor kell megtapasztalnod a szerelem árny oldalát, hogy megtanuld értékelni, amikor eljön az igazi. Remélem segítettem valamit.

2008. okt. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is egy évig voltam egy lánnyal már lassan 7 hónapja vagyunk külön és mindig szeretem!Én se tudom elfelejteni pedig megpróbáltam mindent.Jelenleg van egy csodálatos barátnőm de a kapcsolat haldoklik mert az exem szeretem.

Van egy dalszöveg "van amit nem gyógyít meg az idő sem"

Nem a rossz dolgokra kell emlékezni szerintem (hisz ha szeretted ezek maradandó, és csodás emlékek ,és tapasztalatok) ahogy az első hozzászóló mondta csak meg kell tanulni együtt élni az emlékekkel.

2008. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!