Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legviccesebb randi! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legviccesebb randi! Nektek mien volt? Meséljetek.!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 22:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nah, akkor már én is... Nekem sok van :D

Az egyik, és szerintem a legdurvább is az az volt, hogy egyik partin összejöttem egy csajjal. Egész este smároltunk, meg tapiztuk egymást, hazafele jót dumáltunk, meg smároltunk :D Másnap reggeltől estig smsezés, aztán este összefutottunk a kolinál nála. Három barátnőjével várt engem, és eléggé kivolt öltözve... Elmentünk sétálni a duna fele, dumáltunk meg minden, és leültünk egy padra... A csaj hirtelen annyira zavarba jött, hogy felállt, és ilyet beszolt, hogy "Bocs, nekem mennem kell most", és kb elrohant. Azóta nem beszéltem vele... :D

2010. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
mér ment el a csaj?:OxD
2010. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
tényleg.. miért ment el a csaj? =O :DD
2010. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
elővetted a lompost vagy mivolt?:D
2010. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
lehet neki is karcolt már a vége :D
2010. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

XDD

jahh

2010. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

sose felejtem el az első majdnem smárolásomat... épp hajolok a csajszihoz, az meg beletüsszentett a számba...


másik: vakrandi...képcsere meg msn meg ilyesmik megvoltak, defel se tünt, hogy a képeken nem mosolyog rendesen, csak mindig úgy mint a mona lisa...

Aztán találkoztunk és teli arcból vigyorgott... nem kellett volna, mert a metsző fogai erősen korrigálásra szorultak... Említette ugyan hogy szereti a csokit, de azt sajna elmulasztottam megkérdezni, hogy mi a helyzet a fogmosással... Hát jólvan mit van mit tenni, egy laza pipára még jó lehet, mert a teste azért nem volt rossz...

Na ekkor volt a második szint... azt mondta menjünk hozzájuk, hogy főz nekem kávét. Ez gyakorlatilag abban merült ki, hogy kaptam egy három az egybenes mocskot hideg tejjel...

no sebaj... belefér az első randi átkába... leültünk beszélgetni a kanapéra, és hát hogy hogynem, már elkezdtem simizni a pocakját, és finoman csúsztam lejjebb... kint zörgés, amire gyorsan felkapja a gatyáját... megjöttek az ősök. Egyből bemutat meg minden, egyből levejkóznak... na ekkor már kezdtem parázni... :S

Eltüntek az ősök, akkor elkezdtük volna folytatni, de látom rajta hogy szenved... kiderült hogy piros betüs ünnepnapok.

Na ekkor fogtam magam és elhúztam a búsba :D

2010. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az enyém kretén inkább mint vicces. Régen megbeszéltem egy netes randit, ez volt az első randim, nagyon izgultam. A kamaszkorom tombolt a külsőmön (na nem a mell hanem a pattanás méreteket illetően) Egyetlen jótékony dolog amit még tehettem magamért, zsebre vágtam a szemüvegem, pedig rosszul látok mint egy vakond, de lesz ami lesz gondoltam akkor. A fiúnak majd belemásztam akaratlanul is az arcába mire felismertem, láttam rajta hogy megdöbbent, de elindultunk Örsön sétálni. Az aluljáró lépcsőjén vetettem egy bukát, és arcos taccsanással érkeztem a földre. Pár járókelő még a kézfejemen is átsétált kényelmesen. Láttam a fiún hogy zavarban van a jelenet miatt, ezért inkább azt javasoltam sétáljunk a lakótelep között. Január volt, és már sötét..szerencsésen hajamba tépett pár faág séta közben, és már kezdtem iszonyat fázni. Ő is jobbnak látta rövidre zárni a találkozást, felrakott a vonatra ahol már nagy vörös duda orrokkal prüszköltem. Még egy ilyet többet ne!
2010. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
az utolsót nemértem..xd
2010. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

bocs, igen így visszaolvasva elég zavaros.

Amikor zsebre vágtam a szemüvegem, akkor még a lázas készülődés fázisában tartottam. Azért vettem le hogy majd jobban tetszem a srácnak.

Mivel alig láttam valamit közelre hajoltam az arcába amikor rám köszönt, mert először nem ismertem meg.

A bukát (ezt még a magyarnépmesékben hallottam:D- kecskebuka)arra értettem hogy előreszaltóztam, mert megbotlottam.

2010. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!