Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tud rásegíteni a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tud rásegíteni a lány hogy a fiú mellette maradjon? (persze a fiú szerelmén kívül)

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Finom ételekkel, és kedves viselkedéssel :-) No meg a saját szerelmével :-)

És persze nem árt, ha változatosan viselkedik. A fiúk sokszor vágynak a változatosságra.

2008. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha szerelmes, akkor úgyis melletted marad! Jó ételek?? Hát...kedvesség ok! Nah meg a jó szex-el!! Ha jó vagy az ágyban, és még szeret is, akkor tuti melletted marad!
2008. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3 dolog kell nekünk férfiaknak, jó szex, jó kaja és fogadd el, hogy néha el kell mennünk a haverokkal sörözni.
2008. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezzel nincs gond:) de 2év után hogy tudnék változatosságot vinni a kapcsolatba? hogy tudok változatosan viselkedni?
2008. okt. 4. 12:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Már sokszor le lett írva itt. A napokban is.
2008. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és honnan tudjam h hol?
2008. okt. 4. 13:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Bal oldalt van a kereső, az segít .... de asszem tudom mi kellene neked változatosságképpen... az hogy kicsit próbáld meg magad feltalálni és nem mindenre rákérdezni.... magyarán használd az eszed
2008. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de most mire gondolsz?egyszer azt írják h adjam magam,utána meg h legyek változatos...olyan vagyok,amilyen,h tudok változtatni a viselkedésemen?
2008. okt. 4. 13:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

apróságok.. pl en letoltottem egy konyvet a szexmasszazsrol, vettem egy adag masszazsolajat, és kiprobaltam rajta :D


meg suss neki neha random sutit


szeresd nagyon


légy figyelmes


bátorítsd ha el akar menni a haverjaival, kerdezd hogy milyen volt


szervezz kozos programokat, pl kiallitas, amit a fiuk annyira nem szeretnek, de biztos van olyan, ami ot is erdekli, pl a bodies megy most


te is bokolhatsz neki, nem csak ő neked :D


kezdemenyezz szexet, és néha "kapd el" akkor is,ha nem lesz belole semmi, csak kényezteted picit


:D

2008. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Néhány apróság:

Fürödtél már vele? Fürdetted őt?

Előfordult már, hogy nem az ágyban estetek egymásnak? Hanem valami véletlen helyszínen, csak úgy a pillanat varázsa alatt?

Általában, mikor együtt vagytok, valami csinos, sokat sejtető ruha van rajtad?

Szoktál kedveskedni vele úgy is, amikor épp nem az a cél, hogy egymásnak essetek?

Vagy, ha ő simogat meg mondjuk olyankor, amikor éppen mást csinálsz, hogyan reagálsz? Eltűröd, elhessegeted, vagy nevetsz, és te is incselkedsz vele kicsit?

2008. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!