Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatarozatlan ferfire mi hatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatarozatlan ferfire mi hatna jobban: ha dontes ele teszem, vagy ha csak nem foglalkozok vele tulsagosan, hatha eszreveszi a hianyomat, es kepes lesz dontest hozni?

Figyelt kérdés

Nagyon reg huzzuk-vonjuk a "se veled, sem nelkuled"-et egy ferfival, amibol mostmar elegem lett. Meg mindig csak vele szeretnek lenni, de nem igy. Mostmar jobb szeretnem, ha befejeznenk, minthogy tovabb kinlodjunk a bizonytalansagban.

Kerjem meg, hogy mostmar akkor hozzunk dontest, es a mellebeszelest hanyagoljuk, mondvan, hogy valasszon igen es nem kozott, vagy csak hanyagojam kis ideig, es akkor talan eszbekap.

Tudja, hogy hogy erzek, en is hogy o azert bizonytalan, mert fel a csalodastol, de nekem szuksegem van igazi kapcsolatra mostmar. Masreszt, nehez meg egy olyan ferfit talalni, akivel ennyire egy hullamhosszon legyunk. Nem szeretek taktikazni, nem is szoktam, de talan most jol jonne nehany otlet.

Koszi

24F, 24L


2016. okt. 8. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, ha tényleg nagyon határozatlan akkor lehet h csinál egy látszatdöntést, és egy ideig tartja magát hozzá de később megint visszatér a korábbi probléma. Persze nem vagyok szakértő, csak spekulálok, abból amit eddig tapasztaltam.
2016. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdemes beszélni vele. Lehet, hogy adnék időt neki átgondolni a kérdést, de határidőhöz kötném. Így talán döntene.

Lehet, mások segítségét is kérném kideríteni, mi a baj és megoldási javaslatokat is hozzá. Én inkább ezen a vonalon indulnák el. Persze jó lenne tisztábban látni, de ha szeretitek egymást jobb lenne megpróbálni.

2016. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem is értem mi a kérdés? Mert a pasid így is úgy is csalódni fog. Csak az a kérdés, hogy mikor? És nem te vagy a hibás, nyugi, hanem az ő hozzáállása a gond. Te tudod, mennyire fontos neked ez a férfi, de készülj fel, nem lesz könnyű.

Írod "nekem már szükségem van igazi kapcsolatra most mar"- ez oké, de nem mindegy, hogy kivel. Értem, hogy meg van benned a vágy, talán már túl régóta is, de akkor sem javaslom, hogy kapkodj. Ilyen esetben sajnos gyakran fordul elő, hogy olyan emberekhez ragaszkodunk aki épp kéznél van és azt gondoljuk, hogy ő befogja tölteni az űrt. Legalább is ezt képzeljük. A másik fél valószínűleg még a saját 'démonait' nem tudta elpusztítani- ő megint csak másra gondol. :)

2016. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél a csalódástól?! Jajjj heee hagyjuk már az ilyen dumát, meg azt is aki ennek bedől...
2016. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem. Először az utóbbit próbáltam, majd az előbbit, egyik sem jött be. Nem sikerült megzaboláznom..
2016. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Titusztitusz ***** válasza:
Az,ha egyértelmü döntést kérsz tőle...Egyenesen és nyíltan...
2016. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!