Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan pasi az életete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan pasi az életetekben akinek volt barátnöje/felesége/élettársa?

Figyelt kérdés

Mi lett a kapcsolatotok folytatása?

Ha együtt maradtatok mennyit vártál rá?


2010. ápr. 23. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
férfi vagy vagy nő??
2010. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha halálosan szerelmes lennék is egy férfiba, aki foglalt, akkor is továbblépnék és nem engedném, hogy bármi is történjen. Nem tudnék tükörbe nézni, hisz egy másik nő várja otthon. Sajnos azonban sok ember nem így érez..
2010. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elméleti síkon kérdezem csak!Vagyis telejesen mégse,Én a "feleség" vagyok!
2010. ápr. 23. 13:51
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Micsoda értelmes kérdés,és válasz D

Jajjj D

Hanna

2010. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Igen volt. A felesége főleg a pénze miatt volt vele,és gyereket se akart. Együtt vezették a feleségével a cégüket így nehéz volt a válás anyagi szempontból. 2 évet vártam erre a férfira nagyon nehéz volt,de megérte. Azóta is imádjuk egymást és már a gyereket is tervezzük. Amikor először találkoztam vele azonnal beleszerettem,de féltem, hogy mások mit fognak szólni amiatt,hogy nős. Mindketten most vagyunk először igazán szerelmesek. Én ilyen esetben nem érzem magam hibásnak vagy,hogy "szétdúltam" volna egy házasságot. De érdemes megnézni, hogy milyen pasira vár az ember..... 25/L
2010. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Menyasszonya volt és van még mindig. Én nem éreztem iránta semmit, csak egy kaland volt. De véget ért, mert megmondtam neki, hogy gusztustalan dolog amit a párjával csinál, és megsértődött.

Tőlem sem volt szép dolog, tudom, viszont nem én kezdeményeztem. De ez sem mentség. Na de mindegy. Azóta soha többet!

2010. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
nem süllyedek ilyen mélyre
2010. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Mindkettőnknek volt, mielőtt/mialatt összejöttünk.

De amúgy, mint később kiderült mindenkinek csak jót tett az a szakítás. Olyannyira, hogy azóta a párom exének, az én exemnek és nekünk is babánk van.

2010. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Igen volt. Barátnője,aki terhes volt.

Pár hónapig titokban találkoztunk,de jobb,hogy már vége.

2010. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen,volt. :) Anyum kórházba került és az ápolójával túl jóba lettem.Neki egy másik ápolónő volt az akkori bnője,majd miattam szétmentek,félévet vártam rá,de addig csak beszélgettünk.Megmondtam hogy míg együtt vannak nem szeretnék semmit se,csak barátok.Félév után kidobta azt a csajt,mert engem szeretett. :) Nem érzem magam hibásnak,magamat adtam,nem csalogtattam.
2010. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!