Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem tud smárolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem tud smárolni, át se dugja a nyelvét mit csináljak?

Figyelt kérdés
szemébe nem merem mondani hogy rosszul csinálja az elég ciki lenne más megoldást tudtok adni?
2010. ápr. 23. 02:25
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
vezesd rá, te dugjad
2010. ápr. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
csalogasd ki
2010. ápr. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem mondhatod neki, de ne úgy, hogy megbántsd, tehát ne azt közöld vele hogy "rosszul csinálod", hanem pl kérd meg, hogy nyújtsa ki picit a nyelvét, nyalogasd stb, aztán mondd neki h próbálja meg ő is :) ha normális, nem sértődik meg.
2010. ápr. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahány ember annyi csók. Nem úgy születik az ember, hogy egyből csókolni tud. Ez egy olyan dolog, aminek hatását gyakorlással lehet fokozni (habár kétségkívül vannak született őstehetségek), az ember általában azokat az elemeket használja fel, ami neki kellemes, amiket "már megtanult".

Ha a barátnőd még nem tanult meg csókolni, tanítsd meg... gyakorlatban és elméletben is, szépen finoman...


Tanulás és nem kioktatás.

"Pl. mutatok egy újfajtát... tetszett? Miért nem? Próbáld meg te is stb... :)"

2010. ápr. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Adjál neki 2 pofont és mondjad neki: ébredjééééééééé!
2010. ápr. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy te úgy szeretnél vele csókolózni, mert nálad az az igazi csókolózás ha átdugja a nyelvét!

Régen én sem dugtam át a nyelvem pedig én úgy éreztem, hogy át van dugva aztán meg a barátom mondta, hogy mi a helyzet. Egy kicsit rosszúl eset de aztán törekedtem a jóra

2010. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mossál fogat
2010. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitségeteket :) valamennyit megfogadok de attol félek hogy rosszul fogja fogadni és szégyenébe kerülni fog de megprobálom finoman közölni ugy talán megérti...
2010. ápr. 23. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:
hát valahogy muszáj közölnöd vele, nehogy a rossz módszer rögzüljön neki :))
2010. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyújtsd ki jobban a nyelved. Jobban akarom érezni...

Ennyi, nem kell hozzá atomfizikusnak lenni. :D

2010. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!