Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted mikor döngethető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mikor döngethető meg legjobban egy olyan csaj, akinek van pasija?

Figyelt kérdés

A pasival rendelkező csajok 80%-a megejthető (Tudományosan bebizonyított száraztény)


A kapcsolata elején, mikor még a pasijával is csak most kezd(ene) összejönni?


Vagy a kapcsolat végén, amikor már egy kicsit alábhagyott a bagy fellánogolás?


2010. ápr. 22. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De megdönthető, 5 ve van a pasijával a csajszi akit én húztam meg párszor, azóta is együtt vannak, valami mélypontban lévő dolognál a legkönnyebb:D
2010. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát gratulálok annak a hű 80%-nak.

Szerintem ez elég undorító viselkedés a fiúk és a lányok részéröl is... Miért kell neked egy kapcsolatban lévő csaj? Undoritó dolog lerombolni egy kapcsolatot...hátmég ha a leányzó is belemegy... -.-'

Bocs, lehet lepontozni...

2010. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de én nem tudtam, hogy van barátja, és csak mikor találkoztunk, összeismerkedtünk elég közelről, akkor mondta, szóval nem az én hibám volt.
2010. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!