Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan élhetném meg könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetném meg könnyebben a hullámvölgyet a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés
Egy picit összegyűltek a dolgok most. Barátommal mindketten rettenetesen leégtünk anyagilag, sokat kell tanulnom, neki dolgoznia, méhszájseb miatt szex sincsen most egy jó ideig, és egy picit hülye is voltam múlt nap, és egy kicsit megsértettem egy butasággal. Tudom, hogy szeret, én is szeretem őt, de mégis félek, hogy kifognak rajtunk, vagyis inkább rajta a dolgok, és keres mást. Aki szebb, gazdagabb, nem beteg, bármikor ráér, és véletlenül sem sérti meg. És olyan nehéz így. Hogyan könnyíthetném meg a dolgokat? Hogyan űzhetném el ezeket a gondolatokat? Mindig attól félek, hogy egyszer csak jön egy sms, hogy vége. Pedig vele olyan boldog vagyok, ha együtt vagyunk, csak most rosszabb periódusunk van. De már csak pár hét... Vajon ki tud tartani addig mellettem? Honnan tudhatom ezt?
2010. ápr. 22. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos végülis sehonnan sem tudhatod, hisz akármikor lehet akármi. Viszont ha a rosszban nem tud kitartani melletted, meg sem érdemel. Ebbe így persze fájó belegondolni, de így van. Én sok jót kívánok neked! Akármi is fog történni.
2010. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Váltasz a hullámvasútra engedélyt és nem akarsz a kpcsolatodba hullámozni
2010. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tartsatok 1 kis szünetet.
2010. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

velünk hasonló a helyzet, de mindent megteszek h boldoggá tegyem őt, ha ő meg itthagy,hát menjen...

ha megsértetted, írj neki 1 smst v hívd fel, esetleg mondd el, h mi a bajod mostanában. amúgy én meg úgy vagyok vele, h pont az ilyen gondok tesznek próbára egy kapcsolatot, és lehet, h elmegy keresni egy másikat, aki most nem beteg, nem sérti meg, stb, de előbb-utóbb ott is jönnek a gondok. az életben mindig vannak problémák, ezket meg kell oldani, és ha ezt nem képes belátni, akkor majd egyszer tényleg megtapasztalja más mellett h probléma-mentes kapcsolat nincsen.

(mellesleg ha smsben akar szakítani, akkor igazán gerinctelen veed szemben)

2010. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!