Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az exbarátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az exbarátomba újra! :S Mi a fenét tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja voltunk együtt, rövid ideig és ő szakított. Mondván hogy nem illünk össze (nem is ismertük meg egymást rendesen, mindegy..)

Soha nem szakítottuk meg a kapcsolatot, igaz a szakítás után először hűvös volt, de mindig is beszélő viszonyban maradtunk. Ahogy telt viszont az idő egyre jobban, egyre kevésbé volt távolságtartó, sőt, amikor kicsit ivott, ölelgetett és puszilgatott. Az utóbbi időben ha összefutunk mindig beszélünk, van olyan is, hogy hosszabban néz, direkt odajön beszélgetni, ha messzebb van és meglát, akkor integet, nemrégen volt egy kis játékos vitánk (szóval nem is igazi vita) és akkor szívattuk egymást :D Meg gyerekesnek tűnik de ugyebár mire nem jó a facebook! :D van egy ilyen "adj szíveket" alkalmazás ahol hétvége óta szíveket küldözget meg puszikat - tudom ez virtuális csak.. de mi van, ha..?

Egy-két apró jel még utalhat rá, hogy mintha ő is érezne valamit.. de eléggé sok csajnak csapja a szelet. Legalábbis eddig ilyen volt. Kijelentette, hogy van egy bizonyos lány, akivel komoly kapcsolatot szeretne.. (nem nekem írta, vagyishát nem velem beszélt de tudta hogy ezt én is olvasom)


Fogalmam sincs, annyira de annyira reménykedek. Vannak közös barátaink (a legjobb lány barátja az én legjobb barátnőm) szóval kérdezősködni tudok, de nagyon félek tőle, hogy nem azt mondja amiben reménykedek :(

Olyan idiótának érzem magamat hogy ennyire hiszek a dologban.. mit tegyek? :S Elfelejteni képtelen vagyok, hát még szemtől-szembe elmondani a dolgokat :/


2010. ápr. 21. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én amikor legutobb nem tudtam kiverni a fejemből az egyik exemet egy hüvős szakítás után félév utá mégis megkeretem és ujra összejöttünk és jo sokáig együtt voltunk...próba cseresznye
2010. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
énis de ő utál.. majd elmúlik nem gáz:D vannak az életben nagyobb bajok is:D
2010. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha szakitanak az emberek nem azert szakitanak mert nincs mit csinaliuk...lehet o sem tudja pontosan miert szakitott veled de megis ezt ugy erezte megkell tennie.szerintem ha valaki szakit azt felkell fogni..kesz vege.ha mar felmerult a kapcsoltban a szakitas akkor ott mar valahol nagyon santikal a kapcsolat...es egy jo kis mondas:felmelegitve csak a toltott kaposzta jo.
2010. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kicsit még éretlen.. vagy legalábbis az volt. Elég gyakran váltogatta a barátnőit. Mostanra pár dologban megváltozott, ez 100%, de fogalmam sincs mit gondol valójában!

Egyik nap is odajött hozzám beszélgetni, és ahogy állt előttem, ahogy nézett, azt hittem elolvadok. :$ Amikor megemlítettem neki viccesen, hogy egy srácra mennyire haragszom, mert bokán rúgott és nem kért bocsánatot, kicsit elkomorult az arca.. :O Pedig azelőtt mosolygott rám, de miután ezt mondtam, már nem mosolygott, majd nemsokkal utána egy halvány mosoly kíséretében, integetve elment. Amikor messziről látjuk egymást, akkor általában hosszan nézünk egymás szemébe.. de nem akarok semmit sem elkapkodni. De az biztos, hogy nagyon szeretem őt!!!

2010. ápr. 28. 19:58
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem az tuti, hogy a "kémia" tehát az alapvető vonzás megvan köztünk, de persze ez nem sok mindenhez elég..max. jó kiindulópont.

Ha ketten nem illenek össze, de még fiatalok, az megváltozhat, nem?! Szerintem, mindenki személyisége változik. Kedveljük egymást, és reménykedek benne, hogy ez elég lehet ahhoz, hogy a későbbiekben valami újra kialakuljon.. :)

2010. ápr. 28. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ismerkedjünk össze: 06 20........
2010. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivan? :D
2010. ápr. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!