Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan kapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatod, ahol a párodról csak később derült ki, hogy pszichopata, beteges? Kb mennyi idő múlva vált világossá, ill voltak e előjelei, hogy valami nincs rendben vele?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én exemről 3 hónap után derült ki, hogy érzelmileg instabil. Előjelek voltak, de bizonytalanságnak fogtam fel, miszerint nem teljesen tudja mit is akar.
2016. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem fél évig tudta takargatni, ill. én sem láttam a rózsaszín ködtől. Mikor megütött, egyből kijózanodtam.
2016. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen volt. A volt férjemnél előjöttek időnként fura dolgok, üldözési mánia, de eltekintettem felette. Majd az esküvő előtt nap teljesen megőrült, kiabált velem, agresszív volt, de hozzámentem sajnos. Aztán még rosszabb lett. Valószínűleg a házasság hozta ki belőle az elmebaját.
2016. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Errol regenyt tudnek irni. 3 eves kapcsolat masfel ev utan jelenkezett . a lany beteges feltekenyseg, allando veszekedes stb . elore azt hittem h a terheseg valtotta ki de mikor megszuletett a kisfiam es az volt az elso szava h majd o megvedi tollem az mar sok volt. Ido utan eroszakos lett. Vokt h hozzam utott. Asztan egyszeruen nem birtam tovabb es elhagytam. Azota a fiamat tiltja tollem most eppen varom a targyalast h vegre lathasam a fiam
2016. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1 éves kapcsolatban 2 hét után tudtam, hogy baj van, 1 hónap után közöltem, hogy a terápia nem opció, hanem kötelező, ha nem akarja, hogy kidobjam, fél év után pszichiátriai rendelés, mert azt gondoltam, mindenre van megoldás, ha meg akar gyógyulni, én pedig támogatom. Ezt követően jöttem rá, hogy meggyógyulni se akar, csak élősködni rajtam és a saját kényelméért akár tönkre is tenné az életemet bűntudat nélkül.

Szakítás.

2022. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!