Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú azt mondta gondolkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú azt mondta gondolkozik hogy én vagy ő. mit tegyek h engem válasszon?

Figyelt kérdés
a bnőmnek és nekem is tetszik egy fiú és a fiúnak is mi. azt mondta hogy választ h melyikőnk! mit tegyek hogy kicsit több esélyem legyen arra hogy engem válasszon? (mellesleg én szúrtam ki előbb a fiút)
2010. ápr. 20. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szívózik.Még jó hogy barátnőmnek és nekem más az ízlésem.Számomra fontosabb a barátnőm és a közöttem lévő viszony, egy pasi sosem kavarhatna be.
2010. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha már nem tud dönteni köztetek régen rossz..

amúgy nekem a barátság fontosabb, mint egy srác..

2010. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
feküdj le wele!! xD
2010. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is!

Egy jó kufirc és probléma megoldva!

2010. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de te örülnél neki hogyha összejönne a barátnőd a sráccal? Nem... és teszerinted örülni fog a barátnőd ha jársz vele? közénk soha egy pasi nem állhatott, ha ugyanaz tetszett felejtettünk,mert pasi még jöhet száz, de igaz barát nem sok. Én szerintem felejtsétek el mindketten, mi értelme lenne ha rámenne a barátságotok?

De ha annyira azt akarod, hogy te legyél, akkor feküdj le vele..

+ az is régen rossz, ha nem tud választani, mert ha nekem kell EGY valaki, akkor nekem ő kell, és nem az hogy választok még 20 közül....

2010. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

b+ hagyd ott :D

lehet hogy tetszik,de hol a büszkeséged??? ki fog használni..

2010. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a fiu sztemis ki fog használni,nem lesz hosszuéletű dolog,de ha a kérdésedre akarok válaszolni azt kell hogy mondjam legyél SZEXI.Azaz csábítsd el...feszes cuccok,dekoltázs,kis szoknya,magassarkú stb sztem tuti siker ;)az ilyenek erre buknak
2010. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! már próbáltam megbeszáélni vele h haggyuk a fiút de ő azt mondja h nem mert neki kell..
2010. ápr. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!