Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én lennék túl féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék túl féltékeny?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek segítsetek nekem! A pasim szerint betegesen féltékeny vagyok! De soha nem ellenőrizgetem se a telefonját, sem az e-mailjeit, semmit! Annyi csak, hogy pofátlanul viselkedik. Ha elmegyünk élményfürdőbe ott állok mellette, és ő képes egy-egy jó csajt percekig megbámulni, utána fordulni, megalázva ezzel! Rettenetesen rosszul esik és néha-néha szóvá teszem amikor már nagyon zavaróvá válik! Ja és még hozzá is teszi a jó nőknél: "De meg .asznám!" Szerintetek? Én reagálom túl? :'(
2010. ápr. 20. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bunkó,vagy csak élvezi hogy téged idegesit.
2010. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
én erre a "de megb*sznám"-ra csak annyit reagáltam volna,hogy "én ki is foglak téged b*szni,ha még1 ilyet hallok"...
2010. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem beképzeltség, de jó nőnek tartanak engem és mégis ezt csinálja! Én 22, ő pedig 31éves!
2010. ápr. 20. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha már ott voltatok a fürdőn bele is fojthattad volna a vízbe! XD
2010. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De akkor, hogy ébresszem rá, hogy nem én vagyok a féltékeny, hanem ő a .unkó??? :S Mindig a saját igazát szajkózza!!!
2010. ápr. 20. 16:06
 6/9 Fke ***** válasza:
100%

a megbasznám rész tényleg bunkóság, dobd ki, minek neked az ilyen.

Am lányokat én is egnézek, de nem nagyon hosszan és max magamban kommentelek, szerintem téged akarhergelni

rakd ki

2010. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire más a gondolkodásotok, vagy ennyire nem tisztel, nem érdemes a meggyőzésével fáradni.
2010. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mond neki hogy Téged is így szoktak bámulni és ilyeneket mondanak hogy meg .asznának,halottad ahogy rólad beszélnek.Vagy kezd el Te is nézni a csajt és mond hogy ennek nincs cicije nagy a feneke stb... a lényeg hogy lássa nem zavar a dolog,és abba fogja hagyni...ha nem,akkor dobd mert tényleg egy bunkó.

2010. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat! Így egy kicsit jobb, hogy nem csak én gondolom azt, hogy nem vagyok féltékeny, hanem ő a szemét!!! Remélem egyszer abbahagyja, mert szeretem!!! :S
2010. ápr. 20. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!