Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a volt barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a volt barátomnak? Még mindig szeretem.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

ne mondj neki semmit.. majd elmúlik..


tudom ez igy elég paraszt de ok a volt anak hogy elhagytad... és valószinüleg megint szar lenne..

2010. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Már semmit se csinálj. Velem ezt 2szer is eljátszotta a barátnőm, és ez még mindig igen csak úriemberség volt tőlem, hogy ,második esélyt is kapott. ennek már annyi, ha akkor nem gondolkoztál, akkor most már késő. Esetleg annyi haszna van az ilyennek ,hogy talán az emberek ilyenkor rádöbbennek mit csináltak, és a következő kapcsolatukban jobban megbecsülik a partnert, tehát tanulnak belőle ! Jó tanulást, és imádkozz hogy kifogj megint egy legalább annyira jó palit, mert állítólag 1x van az embernek ilyenkor igazán szerencséje !
2010. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
közös döntés volt. egy gáz helyzet miatt, nem történt megcsalás, meg ilyesmi. de szeretem és vissza akarom kapni.
2010. ápr. 19. 15:40
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha közös döntés volt akkor meg nincs is miről beszélni, mind ketten ezt akartátok. nem kell ezt túlragozni. Hagyd élni a srácot, és Te is éld a saját életed ! Nem kell a mai világban senki hátára egy púp !
2010. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egy próbát megérne még, max nem működik majd
2010. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a kérdésem az hogy mit mondjak!!! nem az hogy mit tegyek.

légyszi olyan válaszoljon aki érti is a kérdést..

2010. ápr. 19. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd el az igazat, hogy nagyon sajnálod meg minden, és hogy még mindig szereted. De ezt nekünk kellene a szádba rágni ?
2010. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem, én is így gondoltam, csak kiváncsi voltam, hogy mit mondanának mások, persze az számít h én mit akarok, de hát akkor mért ír ide annyi ember??
2010. ápr. 19. 15:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos! tételezzük fel, hogy ő is szeret még téged valamennyire, mert nem váltatok el csúnyán. Nem tudom hogy tartjátok e a kapcsolatot avagy sem.


De talán beszélj meg vele egy találkát, és ha annyira vissza akarod kapni, mert nagyon szereted akkor mond neki a következőt például:


Szia! el kell mondanom valamit mert nem tudlak kiverni a fejemből, mert nagyon sokat gondolok rád. Lehet , hogy néha rosszakat mondtam és megbántottalak, illetve lehet hogy nem voltam képes kompromisszumokra, de egy hanggá nőttél a fejemben amit nem tudok és nem akarok kizárni az életemből.. mert nagyon szeretlek. - De ez csak egy példa.

2010. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó! köszi.:)

egyébként mindennap beszélünk, találkozunk.

2010. ápr. 19. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!